Tajemnicze odcienie granatu, kobieca elegancja i błyszczące wzory. W warszawskim atelier Gosi Baczyńskiej odbyła się premiera kolekcji "Under the Blue" Swarovskiego na sezon jesień/zima 2010. Gospodarzem wieczoru była ikona stylu Małgorzata Kożuchowska.
W letni wieczór 10 czerwca Swarovski zaprezentował najnowszą kolekcję biżuterii i akcesoriów “Under The Blue”. Pokaz prowadziła znana aktorka Małgorzata Kożuchowska, która ubrana była w szykowną sukienkę Gosi Baczyńskiej, przyozdobioną olśniewającą biżuterią Swarovskiego; naszyjnikiem Maniac z jesienno-zimowej kolekcji.

Na spotkaniu nie zabrakło gości ze świata sztuki, mediów, biznesu a także gwiazd. Edyta Herbuś, Maja Ostaszewska i Agnieszka Popielewicz nie kryły swego zachwytu biżuterią Swarovskiego. Wszystkie miały na sobie luksusowe, kryształowe dodatki.

Kulminacyjnym punktem wieczoru był pokaz kolekcji „Under the Blue” prezentowanej przez pięć modelek. Wystąpiły one w minimalistycznych, lecz eleganckich sukienkach projektu Gosi Baczyńskiej, przygotowanych specjalnie na ten wieczór. Po pokazie goście mogli przymierzyć lśniące dodatki.

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska i Robert Kupisz

Edyta Herbuś

Agnieszka Popielewicz

Anna Męczyńska

Anna Puślecka

Finalistka You Can Dance

Maja Ostaszewska