Zakończyło się wielkie święto polskiego kina – 35. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, który jest jednym z najważniejszych i najbardziej prestiżowych polskich festiwali filmowych.

W tym roku gwiazdy filmu, które uczestniczyły w festiwalu to m.in: Bożena Dykiel, Robert Więckiewicz, Danuta Stenka, Aleksandra Nieśpielak, Małgorzata Pieczyńska, Katarzyna Figura a także uhonorowana Oskarem scenografka Ewa Braun, jurorka festiwalu Alicja Bachleda-Curuś i wiele innych znakomitości filmowego świata. Wszyscy mieli również okazję podpisania się na wyjątkowej, specjalnie na tę okazję przygotowanej butelce szampana Moët & Chandon.

Unikalna butelka Moët&Chandon, na której składano podpisy, została specjalnie sprowadzona z Francji na potrzeby upamiętnienia 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, co zostało odzwierciedlone poprzez specjalną dedykację wykonaną z kryształków Swarovskiego. Ta sześciolitrowa butelka z podpisami gwiazd będzie przekazana jednej z fundacji charytatywnych, a środki pozyskane z licytacji zostną  przeznaczone na cele dobroczynne. 

Na zdjęciu Alicja Bachleda- Curuś


Aleksandra Nieśpielak i Krzysztof Materna

Anna Rottenberg

Bożena Dykiel

Danuta Stenka

Ewa Braun

Joanna Pierzak

Katarzyna Figura

Maciej Zień

Małgorzata Pieczyńska

Rafał Cieszyński

Robert Więckiewicz