Maj i czerwiec to miesiące, w których świętują Dzieci, Mamy i Ojcowie. Z tej okazji podpowiadamy pomysł na rodzinny prezent, który wygrywa z zabawkami i odpowiada osobowości naszej pociechy. Fotorolety MAG z dedykowanym motywem graficznym lub rodzinnym zdjęciem stają się ulubionym zakupem rodziców.

Każdy rodzic chce stworzyć swojemu dziecku pokój jak z bajki. Przyjazne, kolorowe meble, wykładziny i ściany to nie wszystko, atmosferę w pokoju dziecięcym tworzy też wystrój okna. Odpowiednio osłonięte, wykorzystując wpadające przez nie światło, może sprawić, że pokój stanie się weselszy i pełen ulubionych motywów. Także dla samych rodziców.


Zamówiliśmy z mężem trzy fotorolety do pokoju naszego synka. Na jednej oczywiście są ulubione przez niego samochody z bajki, na drugiej on sam, a na trzeciej cała nasza trójka. Był bardzo dumny patrząc na swoje zdjęcie w oknie. A my przy okazji zrobiliśmy sobie prezent na dzień mamy i taty – z uśmiechem mówi Joanna Biernacka, mama 3,5-letniego Michałka. Zaletą fotorolet jest dowolność oryginalnych motywów graficznych, żywo prezentujących się na specjalnych, przyjaznych dla dzieci tkaninach. – Oferujemy bazę gotowych grafik, ale coraz popularniejsze są  zamówienia z dostarczonym przez klientów zdjęciem. W przypadku okien dachowych, podświetlonych w dzień i w nocy, uzyskujemy niesamowite efekty świetlne w pokoju – mówi Tomasz Grzegorz, kierujący firmą MAG Rolety Żaluzje i dodaje.

Fotorolety nawiązują do talentów i zainteresowań ich małych gospodarzy, a ponadto mogą optycznie powiększyć wnętrze. Wykorzystywane do tego jasne, letnie barwy, wybierane częściej przez dziewczynki, tchną w pokój dużo bajkowej radości i dadzą więcej światła, którego do zabawy, często na podłodze, potrzebują także małe dzieci. Inne fotorolety wybierzemy do pokoju dzieci spędzających większość czasu w łóżeczkach. Tu ważne jest, by w jasne poranki czy upalne dni z łatwością regulować ilość przyjmowanego światła. Nieco starszych chłopców najczęściej cieszą intensywniejsze nadruki z kosmosu czy bajek o samochodach.

Fotorolety nie tylko zwracają uwagę i ożywiają wnętrze, ale pozwalają maluchom na wykształcenie i zachowanie oryginalnego stylu odpowiadającego ich wyobraźni i temperamentowi. Stanowi to cenne połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Po zamówieniu fotorolet MAG otrzymujemy do akceptacji wizualizację projektu i już wtedy widzimy jak bardzo wpływa ona na klimat panujący w pokoju naszego dziecka.


Podobne artykuły:


DRUKUJ