"Seks w wielkim mieście" wciąż zyskuje swoich kolejnych fanów nie tylko w naszym kraju. To właśnie dla nich kultowy serial w raz z Carrie, Samanthą, Charlotte i Mirandą powróci w maju na ekrany kin.
Jakby tego było mało wraz z drugą odsłoną tego przebojowego filmu pojawi się wyjątkowa muzyka, która towarzyszyła czterem  filmowym bohaterkom.  Premiera filmu zaplanowana jest na 28 maja, a 24 maja na rynku muzycznym pojawi się wyjątkowa ścieżka dźwiękowa z filmu „Sex And The City 2”.  Już teraz pewnym stało się, że odniesie ona wielki sukces jak muzyka z pierwszej edycji filmu. Wszystko to za sprawą plejady niekwestionowanych gwiazd, które zostały zaangażowane w ten projekt.

Co ciekawe na płycie zagoszczą m.in. zwyciężczyni Grammy, Emmy, Złotego Globu i Nagrody Akademii filmowej - Liza Minnelli w przeboju "Single Ladies (Put Ring On It)" we wcześniejszym wykonaniu Beyoncé  oraz dwunastokrotna laureatka Grammy - Alicia Keys, która wykona dla „Sex And The City 2” znany już przebój “Empire State of Mind (Part II) Broken Down” w nowej klasycznej aranżacji. Warto również wspomnieć o oryginalnym duecie jaki w magicznej piosence “Love Is Your Color” stworzyły: zwyciężczyni Academy Award i Grammy - Jennifer Hudson oraz trzykrotnie nominowana do nagrody Grammy - Leona Lewis. Kolejne perełki to „Window Seat” Eryki Badu oraz nostalgiczna i pociągająca zarazem premierowa piosenka  “Everything to Lose” fenomenalnej artystki  Dido. Na płycie pojawi się również muzyczny akcent z dalekiego wschodu – Natasha Atlas z egzotyczną „Kidda”.

Platynowi wykonawcy, oryginalne świeże brzmienia ale i niebanalne aranżacje znanych już nam przebojów to właśnie muzyka z „Sex And The City 2” w zestawie osiemnastu energetycznych, zmysłowych, wzruszających i pociągających utworów z nutką egzotyki.