"Nude" to jeden z dominujących trendów na wiosnę/lato 2010. Jak się objawia ten trend? Przede wszystkim barwami skóry. Modne stają się odcienie piaskowe, cieliste, beże, pudrowe róże, złamana biel.

Śmietankowa sukienka opadająca na jedno ramię z gumką w talii w połączeniu z wiązanymi sandałami to idealne rozwiązanie na elegancki letni look. Lejąca satyna będzie się układać z każdym ruchem Twojego ciała.


W przypadku, kiedy posiadasz nienaganną sylwetkę wybierz mini w kolorze cafe latte. Idealnie opina ciało podkreślając Twoje kształty. Ta propozycja powoli staje się klasyczna – każda fashionistka musi mieć ją w szafie.  Do tego dobierz beżowe sandały na platformie, które będą idealne na wiosenne imprezy na świeżym powietrzu!

W przypadku, gdy szukasz czegoś ekstrawaganckiego, subtelne barwy Twojej kreacji możesz przełamać ciemną szarą lub paskiem  Jasne kolory to idealne tło dla mocnych barw, dużych dodatków, odważnych butów. Nieważne czy jesteś blondynka, czy brunetką, kolory "nude" mogą być dla Ciebie!