Od zeszłego piątku media w Polsce huczą o kontrowersyjnej artystce, która 26 listopada wystąpi w Trójmieście podczas swojej trasy koncertowej "The Monster Ball". Fani Lady Gagi już od 14 maja będą mogli kupować bilety na to wydarzenie. Ich ceny mają wahać się nawet od 209 do 650 złotych!
Zapowiadany występ artystki w Polsce ma odbyć się o dziwo w Trójmieście. Co najciekawsze organizatorzy jako miejsce koncertu podają jeszcze nie otwartą halę widowisko-sportową na granicy Gdańska i Sopotu. Wydarzenie to nie lada gratka dla fanów Lady Gagi, których piosenkarka w naszym kraju ma ich naprawdę wielu.

Trasa artystki zatytułowana nazwą jej nowego krążka- "The Monster Ball" rozpoczęła się 7 maja w Sztokholmie, następnie Lady Gaga odwiedzi Niemcy, Holandię, Belgię, Francję oraz Wielką Brytanię, by dotrzeć do Ameryki Północnej. Kolejno powróci jesienią do Europy z serią dalszych koncertów w Helsinkach,  Dublinie, Belfaście i Polsce.

Piosenkarka wciąż zaskakuje nas swoimi nowymi utworami, ale przede wszystkim wizerunkiem, strojami, które sama dla siebie projektuje, a także teledyskami tworzonymi na wzór krótkich filmików rodem z Hollywood. Aktualnie w internecie możemy podziwiać jej najnowszy teledysk pt. "Telephone", nagrany z udziałem Beyonce. Ci, którzy specjalnie nie interesują się muzyką, jaką tworzy Lady Gaga z pewnością zainteresuje program sceniczny artystki, który za każdym razem przygotowany jest do perfekcji.

Jedni nazywają ją ikoną mody, inni skandalistką, pojawią się również opinie, że jest następczynią Madonny. Aby wyrobić sobie własne zdanie na temat wokalistki warto wybrać się na jej koncert w listopadzie. Nie zabraknie na nim kawałków, jakie okazały się hitami i wywołały ogromne zainteresowanie mediów, m.in "Just Dance", "Poker Face", "Lovegame", "Paparazzi", "Bad Romance" oraz "Telephone". Możemy być pewni, że polskich fanów Lady Gaga z pewnością zaskoczy!


Podobne artykuły:


DRUKUJ