Chyba wszystkie miałyśmy okazję obejrzeć kiedyś w akcji brytyjskie guru stylizacji- Trinny i Susannah. Zdobyły sławę dzięki swoim programom telewizyjnym, na których pomagają kobietom poczuć się pięknie i odnaleźć sposób na swój styl ubioru. W tym roku w czerwcu zagoszczą one w Polsce by podzielić się z nami swoją wieloletnią wiedzą i doświadczeniem z zakresu mody.
Kręgiel, Kielich, Klepsydra, Rożek, Wiolonczela, Jabłko, Kolumna, Dzwon, Wazon, Cegła, Lizak, Gruszka - oto dwanaście typów kobiecych sylwetek wyróżnionych przez Trinny i Susannah w książce pt.: „Księga kobiecych sylwetek”. Bohaterki podczas pobytu w Polsce omawiać będą te poszczególne rodzaje sylwetek oraz na przykładach zilustrują tezę, że do każdej figury można dobrać takie ubranie, które uwypukli wszystkie atuty, ukrywając jednocześnie wady.

Trinny i Susannah tak skomentowały swój przyjazd - „To będzie nasz pierwszy pobyt w Polsce, wiemy, że Polki słynną z elegancji. Naszym głównym zadaniem będzie pokazanie rzeczy, które determinują nasz sposób ubierania się. Niezależnie od tego czy jesteś gruszką, jabłkiem czy kolumną masz kilka mocnych i słabych stron swojej sylwetki. Tę wiedzę będziemy starały się Wam przekazać!”.

Jeżeli marzysz o tym, by zmienić swój styl i oddać się w ręce profesjonalistek masz ku temu okazję. Event odbędzie się w sobotę, 12 czerwca, w godzinach 15.00-19.00 w Galerii Mokotów w Warszawie. W trakcie wielkiego modowego show Trinny i Susannah będą dokonywać stylizacyjnych metamorfoz wybranych klientek.