Wybierając bieliznę na dzień ślubu chcemy by była wyjątkowa i jednocześnie piękna, pełna wdzięku. Zwykle trochę czasu zajmuje nam, zanim zdecydujemy się na jeden wymarzony komplet.

Czym się kierować przy doborze najodpowiedniejszej bielizny ślubnej? Przede wszystkim musimy pamiętać o tym, że bielizna musi być odpowiednio dopasowana do naszej sukni. Powinna umiejętnie modelować nasze ciało, uwydatniać nasze walory, a tuszować niedoskonałości. Jeżeli nasza suknia nie będzie prześwitywała możemy zdecydować się na komplet w odcieniach piaskowych, różów i szarości. Jeżeli chodzi o materiał to z pewnością wybierajmy zmysłowe tkaniny, takie jak satyna. Decydujmy się na koronki, delikatne hafty i lekkie prześwity.

Elegancka. Wyszukana. Uwodzicielska. Taka powinna być nasza bielizna ślubna. Pamiętaj, że musisz się w niej czuć wyjątkowo w tym szczególnym dniu.

Biorąc pod uwagę te wszystkie informacje, wyszukałam dla Was dzisiaj kilkanaśćce propozycji, które pozwolą Wam się poczuć prawdziwą Damą na własnym ślubie.