Obserwując pokazy mody można łatwo dostrzec, iż trendem, który niezaprzeczalnie będzie królować tej wiosny i lata jest kolor słońca i ciepła- żółty. Do tego wzbogacony kwiecistym haftem, inspirowanym sielskimi ogrodami, które doskonale będą komponować się z każdą wiosenną i letnią kreacją.
Wiosenna bielizna odzwierciedla trendy na nadchodzący sezon: pudrowe odcienie różu, żółci i błękitu, geometryczne wzory, motywy kwiatowe, a także soczyste, przyciągajace wzrok barwy. Ogromny wybór kolorów i wzorów przypomina o nadchodzących porach roku i pozwala cieszyć się nimi na nowo. Romantyczne kokardki i koronki, misterne hafty, subtelne wykończenia, eleganckie zapięcia sprawiają, że w bieliźnie każdy może poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Kobiety z klasą powinny dbać  o intymną część garderoby. Jeśli lubisz odważne zestawienia kolorystyczne zdecyduj się na fason czarno-rubinowy. Intrygująca czerń w połączeniu ze szlachetnością i niekonwencjonalnością rubinu sprawi, że twoja alkowa zyska zupełnie nowy wymiar, a ty na nowo odkryjesz swoją kobiecość.

Kolory, o których musimy pamiętać w tym sezonie podczas wyboru najodpowiedniejszej bielizny:

Beżowy - Monotonia pustynnego krajobrazu.

Fioletowy
– Harmonia, która pobudza wyobraźnie i porusza zmysły.

Biały, złoty - Kolory pustynnego krajobrazu poprzecinanego bielą słonych jezior pozwalają podkreślić kształt kobiecego piękna.

Żółty, czarny
– Ich ekspresja przywołuje na myśl roztańczone noce w takt Argentyńskiego tanga.

Zielony
- Dyskretna zieleń kwiatów podkreśla szlachetność i  wzmaga poczucie kobiecości.

Błękitny
- Wyrafinowane wzory  są odzwierciedleniem naturalnego bogactwa oceanu. Błękit jest ukojeniem w trakcie spaceru po piaszczystej plaży.

Złoto-czarny - Dzikość oraz drapieżność pozwoli na podróże w różnorodne części Amazonii.

Brązowy - Jest on spełnieniem marzeń oraz gratyfikacją trudu dalekiej podróży. Zapewnia poczucia komfortu i zmysłowości.

Niebieski
- Konsystencja elegancji oraz dobrego smaku. Niebieska paleta barw przenosi nas nad jezioro Titicaca. Głębokie granaty, delikatne błękity, eleganckie szafiry, subtelnie ze sobą kontrastują.