Wraz z nadejściem wiosny coraz częściej decydujemy się na remonty. Odrestaurowujemy wnętrza, odświeżamy kolor ścian lub diametralnie zmieniamy charakter naszego "m". Dzisiaj zajmiemy się jednak tylko i wyłącznie kuchnią w nowej, wiosennej odsłonie.
Jeżeli nasza kuchnia jest przestronna mamy pole do manewru i możemy zacząć eksperymentować. Decydujemy się na konkretny styl i pod tym kontem dobieramy wszystkie dodatki- kafle, tapety, farbę, panele, blaty, meble i sprzęt kluchenny. Bez względu na to, jaką stylistykę wybierzemy, wnętrze powinno być przede wszystkim funkcjonalne i komfortowe. Innowacyjne rozwiązania doskonale wpisują się w tę ideę. Przede wszystkim oszczędzają nasz czas i energię, a szereg unikalnych technologii, gwarantuje bezpieczeństwo wszystkim domownikom.

Ciepło drewna i stylowych dodatków czy chłód metalu, dopełnionego szkłem? Inspiracja przeszłością czy spoglądanie w przyszłość? Styl retro oraz nowoczesna estetyka prezentują zupełnie odmienne spojrzenia na współczesną kuchnię. Najnowsze sprzęty AGD potrafią doskonale komponować się zarówno z rustykalnym, jak i minimalistycznym charakterem przestrzeni. Z tego względu warto zwrócić szczególną uwagę na dobranie najodpowiednijszego do mebli sprzętu AGD, by stworzyć harmonijne i klimatyczne wnętrze.

Jeżeli nie chcemy lub nie mamy możliwości robić generalnego remontu, możemy pokusić się o odnowienie swojego wnętrza. Jeżeli masz dosyć swojej nudnej lodówki lub zmywarki czy twój sprzęt posiada rysy, wgniecenia i inne niedoskonałości, możesz wykorzystać dekoracyjne maty magnetyczne. Jest to jeden z najprostszych sposobów na  zmianę wizerunku każdej kuchni.

Zapraszamy do obejrzenia kilku kuchennych inspiracji.