Zapewne wielu z Was nie mogło doczekać się kolejnej edycji Trzeszczącej Płyty Piotra Kaczkowskiego. Tych zniecierpliwionych oczekiwaniem pragniemy poinformować, że Trzeszcząca Płyta 6 oficjalnie już dostępna w sklepach muzycznych.

Skąd się wziął rock and roll? Czy naprawdę jego początki to dopiero rok 1954?   Trzeszcząca Płyta 6 przedstawia 26 utworów z lat 1941 – 1959. Wśród 18 wykonawców: Bill Haley, Pat Boone, Elvis Presley, Johnnie Ray, Jerry Lee Lewis, The Platters, Ray Charles, Fats Domino. Bogato ilustrowana 28 stronicowa książeczka zawiera biogramy wszystkich artystów i opisy utworów. Do tego w prezencie druga płyta, która także nie pozwala się łatwo usunąć z odtwarzacza. Dodatkowa godzina minut muzyki – 20 „włoskich smaków” z lat pięćdziesiątych. Swoje największe przeboje śpiewają m.in. Fred Buscaglione, Louis Prima, Rocco Granata, Renato Carosone i Marino Marini.W sumie 46 utworów, ponad 2 godziny muzyki.


Jako prawdziwa miłośniczka muzyki, jaką udało się uzbierać i wydać w postaci już szcześciu albumów przez Piotra Kaczkowskiego, zdecydowanie sięgnę i po ten egzemplarz.  Namawiam także do tego, wszystkich tych, którzy mają ochotę na posłuchanie muzki pełnej pasji i klimatu.