Pokaz, na którym królowały kreacje projektantki Evy Minge odbył się 6 marca w Zabrzu, podczas konferencji, na której gościem honorowym była Jolanta Kwaśniewska.

W pierwszej części pokazu projektantka zaproponowała zebranym gościom kobiece i profesjonalne stroje biznesowe. Drugą zaś część stanowił pokaz haute couture z jej najnowszej kolekcji.


Konferencja odbywała się z okazji Dnia Kobiet w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Spotkanie podzielone zostało na trzy bloki tematyczne: debatę merytoryczną, warsztaty stylu i pokaz mody. Impreza odbyła się pod patronatem honorowym Małgorzaty Mańki – Szulik, Prezydent Zabrza. Podczas konferencji rozmawiano m.in. na temat kobiecego stylu zarządzania, o instytucjach rynku pracy i działaniach pomocowych dla kobiet. W debacie uczestniczyli politycy, prezesi firm, urzędnicy, m.in.: Elżbieta Bieńkowska – Minister Rozwoju Regionalnego, Małgorzata Handzik – europosłanka, Tomasz Górski – wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach, a także Jolanta Kwaśniewska – gość honorowy spotkania. Ponadto dla pań przygotowano warsztaty „Pokaż się z najlepszej strony”, podczas których można było podpatrzeć, w jaki sposób należy zadbać o swój profesjonalny wizerunek: makijaż, fryzurę oraz ubiór.