Kobiety od zawsze narzekały, że mają gorzej od mężczyzn. Oni, żeby załatwić swoje potrzeby wystarczy, że staną na uboczu i bez zbędnej gimnastyki mogą w parę sekund ulżyć swojego pęcherzowi. Czy faktycznie kobiety marzą o tym, by móc sikać na stojąco?

Wszystkie nie raz z pewnością odczuwałyśmy niejednokrotnie dyskomfort podczas dalekiej podróży, na stoku narciarskim, czy choćby kilkugodzinnej wycieczki do lasu. Gdy w pobliżu nie było żadnej toalety, za potrzebą musiałyśmy szukać ustronnego miejsca, by móc zrobić siku. W lecie zwykle znalezienie zielonego krzaczka, który skryje naszą nagość w tak intymnej chwili nie przysparza nam aż takich trudności. Gorzej jest w przypadku, gdy temperatury są niższe lub pogoda nie sprzyja. Wówczas skazane jesteśmy na duże niedogodności. To problem wielu kobiet, o którym nie mówi się za często, bo niby nie wypada. Nie komentujemy takiego stanu rzeczy, bo przez lata przyzwyczaiłyśmy się do tego, że tak po prostu jest. Natura tak nas stworzyła i nic na to nie poradzimy.

Nasze "sąsiadki" z Ameryki są jednak bardziej wyzwolone. Postanowiły temu problemowi zaradzić, a rozwiązanie znalazły w zaprojektowanym specjalnie z myślą o wszystkich kobietach produkcie Go Girl. To właśnie dzięki niemu podobne, wymienione wyżej sytuacje nie będą miały miejsca. Go Girl, o którym mowa to niewielki, silikonowy, elastyczny lejek, który z łatwością  kobieta może włożyć do spodni i bez potrzeby ich zdejmowania może zrobić siusiu w pozycji stojącej. Dzięki ukośnemu kształtowi lejka, mocz zostanie oddany w taki sam sposób, jak robią to mężczyźni. Po wszystkim wystarczy go wyjąć, przepłukać wodą, zwinąć w rulonik i włożyć do tekturowego owalnego pudełka mieszczącego się w kieszeni. W przypadku braku bieżącej wody można zawinąć Go Girl w torebkę foliową i umyć przy najbliższej okazji.Produkt z pewnością okaże się pomocny, podczas długiego pobytu w miejscu pozbawionym toalety.

Nie wiem, czy w Polsce tego typu wynalazek znajdzie uznanie wśród pań. Pewnie większość kobiet jedynie go wyśmieje. W sumie nie widzę w tym nic dziwnego, bo też osobiście nie wyobrażam sobie oddawania moczu na stojąco.  Te z nas, które idą z duchem czasu być może znajdą w Go Girl rozwiązanie wstydliwego problemu i będą z niego bardzo zadowolone. Zanim jednak produkt trafi w nasze ręce z pewnością minie jeszcze trochę czasu. W tej chwili jest dostępny w Ameryce za ok. 10 dolarów.

Podobne artykuły: