W Teatrze Grauman's Chinese w Los Angeles odbyła się uroczysta premiera filmu "Wciąż ja kocham" z udziałem Amandy Seyfried oraz Channinga Tatum. Gwiazdy na czerwonym dywanie prezentowały się doskonale. W polskich kinach "Wciąż ją kocham" będzie można zobaczyć od 12 lutego.

Historia głównych bohaterów Johna i Savannah nie jednej z nas wyciśnie łzy z oczu. To opowieść o pełnej pięknej, porywającej i głębokiej miłości dwojga młodych ludzi. Wszystko j jednak nie jest tak piękne jak się wydaje.  


John i Savannah poznają się całkiem przypadkiem- w środku lata na plaży. Zakochują się w sobie i od tego momentu pojawiają się przeciwności. Okazuje się, że chłopak jest tylko na przepustce, a na odzień służy w armii amerykańskiej. Savannah postanawia, że będzie czekała cierpliwi na swojego wybranka dopóki nie wróci cierpliwego frontu. Chłopak również  zdaje sobie sprawę, że jest gotowy  na osiedlenie się z młodą dziewczyną, która zawładnęła jego sercem. Młodzi są jeszcze nieświadomi, co stanie się 11 września 2001 roku.

Aby dowiedzieć się więcej jak potoczą się losy zakochanych od 12 lutego zapraszamy do kin.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z premiery filmu.
Na zdjęciu odtwórcy głównych ról Amanda Seyfried i Channing TatumAmanda Seyfried

Amanda Seyfried

Amanda Seyfried

Haylie Duff

Haylie Duff

Kellan Lutz