W ten piątek, czyli 5 lutego do polskich kin trafi nowa komedia reżyserii Wojciecha Wójcika pt. „Randka w ciemno”. Główne role w filmie zagrali m.in. Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska"), Katarzyna Maciąg ("Korowód"), Leszek Żurkek ("Mała Moskwa"), Anna Dereszowska ("Lejdis"), Tomasz Kot ("To nie tak jak myślisz, kotku"), Bogusław Linda ("Jasne błękitne okna"), Zbigniew Zamachowski ("Popiełuszko") i Danuta Stenka ("Ciacho").
Fabuła filmu kręci się wokół znanego show, jakim jest „Randka w ciemno”. W wyniku zakładu główny bohater-Karol (Borys Szyc) postanawia zgłosić się do programu. W podobny sposób w programie znajduje się również Majka (Katarzyna Maciąg), która leczy rany po rozstaniu z Cezarym (Bogusław Linda). Efektem ich udziału w „Randce w ciemno” jest ich wspólna wygrana egzotycznej podróży. W wojażach towarzyszą im filmowa dziennikarka Kinga i Zbigniew Zamachowski - wcielający się w rolę operatora telewizyjnego. - Gram straszliwą sukę, wredną babę - mówi o swojej roli Anna Dereszowska - Na co dzień jestem potulną kobietką, przytulanką, absolutnie nie przeklinam... - dodaje aktorka. Kinga - bezwzględna i idąca po trupach do celu telewizyjna dziennikarka z "Randki w ciemno" - to kolejna w filmografii Anny Dereszowskiej, po "Lejdis" i "Nigdy nie mów nigdy", rola silnej i niezależnej kobiety.

Aby dowiedzieć się więcej o podróży i losach bohaterów warto wybrać się w weekend do kina. „Randka w ciemno” to dobra propozycja na zimowy, mroźny wieczór.


Podobne artykuły: