Do wiosny jeszcze długa droga, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby pozachwycać się przez chwilę tulipanami. Spódnicami- tulipanami.


Spódnice- tulipany nazywa się właśnie w ten sposób, ponieważ swoim fasonem przypominają odwrócony o góry nogami uroczy kwiatek. Krój nie jest dopasowany, materiał często lekko marszczony lub układany wokół ud na wzór płatków. Wspaniale podkreśla wąską talię, eksponuje biodra oraz uda- nie jest więc to fason dla krągłych dziewczyn, za to chudzielce będą prezentowały się świetnie. Bogata kolorystyka spódniczek, jaką dysponują sklepy pozwala na wiele fantazyjnych stylizacji i zabaw modą. Ekscentrycznym i odważnym dziewczynom proponuję połączenie różnych odcieni fioletu i różu z kobaltem. To szalone połączenie wyróżni Was w tłumie. Panie lubiące mniej zwariowane połączenia powinny być zadowolone z szarości ożywionej ciemnym, soczystym różem.  Trzeci zestaw w radosnych koralowo- różowych fantazjach, „uspokojonych” czarną klasyczną marynarką spodoba się kobietom żywiołowym.
Nie bójmy się kolorów i pamiętajmy, że tęczowa kolorystyka nastraja optymistycznie i pozwala nam przejść przez zimę w doskonałym humorze.


Podobne artykuły: