Była ukochana, był narzeczony, była teściowa- czas na teścia. Wybór prezentu dla taty twojego ukochanego będzie ciut prostszy niż dla mamy, ale warto postarać się tak samo. Obejrzyjcie naszą galerię prezentów- mamy nadzieję, że zainspiruje Was do wielu udanych niespodzianek. Wszystkie pomysły pochodzą ze strony: prezenty.female.pl

Szachy. Potężna i wspaniała gra. Jej potęgę wzmaga oryginalna forma szachów- kieliszki, z których można popić alkohol przy każdym zbiciu pionka. Teść rozgrywając partyjkę ze znajomym będzie przeszczęśliwy! Kliknij i zobacz: szachy


Narzędzie wielofunkcyjne. Przyrząd, dzięki któremu teść poczuje się jak MacGyver. Posiada komplet ostrzy, piłkę do cięcia, otwieracz, kombinerki oraz małą latarkę. Kliknij i zobacz:
narzędzie wielofukncyjne

Komplet turystyczny. Termos, cztery kubki i maty, na których można usiąść. Mały niezbędnik na wypad na ryby z kolegami. Kliknij i zobacz:
zestaw

Podkładka pod mysz. Posiada kalkulator oraz 4 porty USB. Bardzo pomysłowy prezent dla teścia- internauty. Kliknij i zobacz:
podkładka

Zestaw do Nordic Walking. Wspaniały podarunek dla aktywnego mężczyzny. Piesze wycieczki to świetny pomysł na utrzymanie kondycji. Kliknij i zobacz:
nordic walking

Zestaw do pisania. Elegancki teść będzie miał go zawsze przy sobie. Kliknij i zobacz:
zestaw do pisania

Kamizelka. Świetna na wszelkie leśne wyprawy- ryby, grzyby, polowanie. Mnóstwo kieszeni i schowków pomieści wiele haczyków, naboi i innych niezbędnych gadżetów. Kliknij i zobacz:
kamizelka

Nóż do grzybów. Pasjonatowi grzybobrania na jego widok zaświecą się oczy! Mały poręczny nożyk ,a na jego drugim końcu szczoteczka do czyszczenia grzybów. Spodziewajmy się nieopisanej radości i wielu grzybowych okazów w przyszłym roku. Kliknij i zobacz:
nóż do grzybów

Etui na cygaro. Teść będzie pod wrażeniem tego bardzo męskiego prezentu. Ucieszy się podwójnie, gdy odkryje,ze drugie etui to... piersiówka. Kliknij i zobacz:
etui

Krawat. A oprócz krawata chustka do butonierki i spinki. Wszystko w pięknym, bordowym kolorze. Niezwykle szykowny zestaw będzie jak znalazł na karnawałową imprezę. Kliknij i zobacz:
krawat

Podobne artykuły: