Salon to miejsce, w którym właściciele odkrywają przed swoimi gośćmi swoje gusta, upodobania i pasje. Eksponują w nim dzieła sztuki, instrumenty i pamiątki z dalekich podróży. Propozycją dla zwolenników minimalizmu, którzy pragną nadać pomieszczeniu indywidualnego charakteru i eksponować wyjątkowe meble jest nowa, roziskrzona odsłona narożnika TORINO FM Gawin.

W blasku kryształów


Zaskakujące swym pięknem kryształy Swarovskiego, będące synonimem bogactwa i luksusu, wzbogaciły narożnik TORINO z kolekcji mebli tapicerowanych FM Gawin. Eleganckie, czarne obicie z miękkiego szenilu nastrojowo odbija światło tworząc niepowtarzalną atmosferę komfortu. Wyjątkowość narożnika TORINO podkreślają kryształowe guziki wszywane w pikowane siedziska, których czysty blask przywodzi na myśl roziskrzone gwiazdami nocne niebo. Miękkie, duże poduszki w kolorze obicia możemy układać w dowolny sposób, tworząc konfiguracje zapewniające naszemu ciału najlepszy wypoczynek. W wersji limitowanej, w zaledwie 100 narożnikach, poduszki zostały obszyte lamówką z kryształkami zyskując wyjątkowy blask.

Prestiżowy salon i sypialnia

Cechy funkcjonalne narożnika TORINO czynią go ekstrawaganckim elementem umeblowania pomieszczeń wielofunkcyjnych. Oszczędna bryła doskonale wkomponuje się we wnętrza utrzymane w stylu minimalistycznym, również pełne metalowych i szklanych elementów. Siedziska wykonane z wysokoplastycznej pianki wspartej na falistych sprężynach zapewniają wyjątkową miękkość, która zadowoli osoby o najwyższych wymaganiach. Ten przestronny i wygodny mebel przeistacza się na życzenie w szykowny zakątek snu dla dwóch osób. Starannie wykonane, owalne chromowane stópki o solidnej konstrukcji nadają meblowi dodatkowej elegancji. Produkt jest dostępny w wykonaniu prawym i lewym, co pozwala na ustawienie go w dowolnym rozstawieniu.