Piękne i dopracowane w każdym szczególe, często tworzone z myślą o konkretnej osobie. Frywolne i bajkowe drobiazgi, którymi tak bardzo lubimy się ozdabiać- warto znaleźć osobę, która się na tym zna i stworzy coś specjalnie dla nas. Oto trzy czarodziejki o wspaniałej wyobraźni i zadziwiających zdolnościach manualnych.

Alicja Imiołek (A-LAB CRAFT) w swoich wyrobach stawia przede wszystkim na jakość i estetykę, dlatego półprodukty których używa są zawsze najwyższej jakości, w ogromnej większości kupowane poza granicami Polski, a niejednokrotnie tworzone są na zamówienie specjalnie dla któregoś z jej projektów.

Ela Rymkowska (MARIAELA) pracuje dla kobiet, które chcą mieć coś unikatowego, ceniących oryginalny pomysł i trwałe wykonanie. Które chcą mieć zadziwiający, zwracający uwagę, cieszący oko drobiazg. Autorka pracuje ostatnio nad artystycznym topieniem szkła, szkło i kamienie oprawia w cynę, co daje bardzo oryginalne efekty.

Myślą przewodnią Marty Mzyk (marArt)  jest tworzenie dla kobiety przez kobietę. Pierwszoplanowy romantyzm a za nim zmysłowość,kobieca przewrotność a jednocześnie subtelność i delikatność. Do swoich projektów używa srebra oraz minerałów i kryształów.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku