Nie masz czasem wrażenia, że coś się między wami zmieniło? Rozmowa jakoś się nie klei, a i z seksem ... hmmm, bywa różnie ... Czy to przejściowy kryzys, czy macie prawdziwy problem? Sprawdź, zanim nie będzie za późno!
Może już mu się nie podobam? Może ma inną, ostatnio tyle pracuje ... Takie myśli dręczą wiele kobiet. Pary skarżą się na zanikającą namiętność w związku i spadek zainteresowania partnera. Często powody takiego stanu rzeczy są prozaiczne: codzienne zabieganie, stres, nadmiar pracy, lub chociażby pojawienie się dziecka, a co za tym idzie zupełnie nowych obowiązków dla obojga rodziców. Bywa, że powodem kryzysu jest zwykła nuda w związku. „Pary, które nie potrafią zatrzymać się w codziennej gonitwie, porozmawiać i cieszyć się swoją bliskością bardzo często przeżywają kryzys w związku, tak poważny, że może nawet grozić rozstaniem. Dlatego kiedy czujemy, że dzieje się coś złego, warto wyjechać gdzieś tylko we dwoje i nadrobić stracony czas. Tylko wyjazd i oderwanie się od rutyny pozwoli nabrać dystansu i zbliżyć się do siebie. Taki weekend bez dzieci może nam także  pomóc w ożywieniu tak ważnej sfery naszego życia, jaką jest seks” mówi Dorota Minta, psycholog. Słowo „kryzys” (gr. krisis) oznacza punkt zwrotny, okres przełomu, moment rozstrzygający w życiu człowieka. To samo dotyczy związków, jest to znaczący okres w życiu pary. Od tego, w jaki sposób są one w stanie poradzić sobie z kryzysem, zależą często dalsze ich losy.

Ciekawą propozycję dla par poszukujących czegoś nowego w swoim związku, czy tych przechodzących kryzys, a chcących spędzić wyjątkowy weekend we dwoje ma w swojej ofercie Siedlisko Morena. Jak mówi Urszula Orpik, dyrektor hotelu „Przygotowując pakiety i oferty specjalne, staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych gości. Myślę, że w dzisiejszych czasach oferta dla par w kryzysie może być bardzo ciekawa, zarówno dla osób mających problemy w związku, jak również dla tych, którzy chcieliby spędzić romantyczny weekend w sielskiej, mazurskiej atmosferze i odpocząć od zgiełku miasta”.

W ramach pakietu Siedlisko Morena oferuje dwa noclegi, od piątku do niedzieli, w pokoju specjalnie przygotowanym na tę okazję. Na szukających odprężenia i relaksu czekać będzie zestaw osławiony przez niezwykle romantyczny film „Pretty Woman”, czyli schłodzony szampan i truskawki. Aromatyczne olejki do kąpieli i światło świec w łazience rozgrzeją nawet mało, na pozór, romantyczne osoby. Podczas weekendowego pobytu czeka nas także wyjątkowa kolacja na morenowym wzgórzu oraz śniadanie podane do łóżka. Yoga, Nordic Walking oraz relaksujący zabieg z gorącymi kamieniami, pozwolą się odprężyć i wpłyną kojącą na wszystkie zmysły. Romantyczny weekend tylko we dwoje pozwoli parom zapomnieć o nieporozumieniach, odprężyć się i na nowo odkryć namiętność.

Siedlisko Morena to luksusowy ośrodek, utrzymany w tradycyjnym, mazurskim stylu, usytuowany na malowniczym cyplu nad jeziorem Ułówki. Siedlisko oferuje 36 wygodnych pokoi, każdy z nich ma odmienny wystrój i klimat. Dominują motywy kwiatowe i marynarskie, a łączy wszystko rustykalny klimat: drewniane stropy, które powstały z oryginalnych belek, podłogi z desek oraz ściany jak w starym dworku. Siedlisko to miejsce idealne, zarówno dla klientów biznesowych, jak i osób prywatnych pragnących odpocząć od zgiełku miasta - dla rodzin i par narzeczonych, singli oraz seniorów, miłośników sportu, a także wielbicielek SPA. W bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.  Siedlisko Morena słynie także z wyśmienitej,  tradycyjnej kuchni.


Podobne artykuły: