Najnowsza Kolekcja odzieży marki PATROL Jesień/Zima 2009 powstała po raz pierwszy we współpracy z Fortress, potwierdza nowoczesny design w spodniach jeansowych. Marka skutecznie promuje współczesne trendy w modzie. Nowe oblicze PATROLA to wprowadzenie po raz pierwszy szerokiej gamy topów, t-shirtów, longów, koszul oraz bluz, które uzupełniają asortyment.

Do Kolekcji włączono ponadto swetry oraz akcesoria: czapki, szaliki oraz rękawiczki. Choć projektanci stawiają głównie na klasykę, w całej kolekcji odważnie przeplatają się elementy glamour i casual. Patrol podkreśla dobór kolorów, dodatki i najdrobniejsze detale. Patrol wprowadza nowe propozycje odzieżowe. Najnowsza Kolekcja odzieży Jesień/Zima 2009 dedykowana jest osobom aktywnym zawodowo, energicznym w działaniu i pewnym siebie. Klienci szukający pewnego wyrafinowania w ubiorze czy nutki w ekstrawagancji, odnajdą te elementy w Kolekcji marki Patrol.  Adventure to hasło przewodnie kolekcji. Klasyka wyzbywa się wszelkiej  sztywności, rygoru i ,,chłodu”. Czas na odrobinę szaleństwa, odwagi i zabawy ubiorem. Nacisk położony jest na kolor, dodatki i najdrobniejsze detale. Pojawiające się w dzianinie nadruki i hafty najczęściej przybierają kształt napisów, bądź organicznych i geometrycznych wzorów.

 W Kolekcji jeansowej, Patrol prezentuje koncept 6 linii odzieżowych: YOUNG, FASHION, CLASSIC w kolekcji damskiej oraz STANDARD SLIM, STANDARD, COMFORT, przeznaczonej dla panów. Kolorystyka opiera się o ciemne i metaliczne barwy. Kontrastowe biele, róże i turkusy wzmocnione są szarościami, które nadają im bardziej technologiczny wygląd. W jeansie obowiązują prania średnie typu blue i cieszące się dużym powodzeniem od kilku sezonów - prania typu RAW. W kolekcji denimowej, Patrol stawia na wysoką jakość,  funkcjonalność oraz komfort. W kolekcji damskiej obowiązują nogawki: wąska, dopasowana typu „skinny”, która na dobre zagościła w szafach Polek, a także nogawka prosta, luźniejsza w kolanie. Ponadto, nogawka lekko rozszerzana, doskonale podkreślająca kobiecą sylwetkę dzięki dopasowaniu w udzie  i wypraniu na linii kolana, rozszerzająca się ku dołowi. W męskiej linii jeansów marki Patrol z łatwością odnaleźć można zarówno tradycyjne jeansowe pięciokieszeniówki oraz wyszukane wzory dla bardziej wymagających, często  o celowo postarzonym wyglądzie, sprawiające wrażenie ulubionych spodni z historią w tle.


Podobne artykuły: