W kolekcji marki Sempre uwagę przykuwa zarówno doskonały dobór tkanin – wykorzystuje się bawełnę, wełny, lny w nowoczesnych mieszankach, na przykład z lycrą czy wiskozą, jak też odpowiednio dobrane kolory i desenie: odcienie piasku, jasnej szarości czy niebieskiego.

Cała kolekcja stworzona jest tak, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów – zarówno tych, którzy poszukują funkcjonalnych rozwiązań, jak i tych, dla których najważniejsza jest jakość. Mimo że firma Sempre nie stroni od włoskich inspiracji, jak zresztą moda męska na całym świecie, to wszystkie modele powstają w Polsce – od etapu projektowania poprzez konstrukcję po obszycie i wykończenie. To gwarantuje stałą, niezmienną jakość kolekcji. Polskość marki jest jej atutem – to dlatego Sempre otrzymała certyfikat Polish Product, który potwierdza autentyczność polskości firmy i jej produktów. Organizowany od wielu lat program PP ma na celu wyróżnienie najlepszych firm na rynku krajowym, a posługiwanie się certyfikatem Polish Product określa pochodzenie i status produktu.

Marka Sempre, odpowiadając na potrzeby mężczyzn, zdobywa coraz większe uznanie i odważnie wkracza na polski rynek. Oferując szeroką gamę wysokiej jakości spodni, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


DRUKUJ