Götzburg to niemiecka firma zajmująca się produkcją bielizny męskiej i bielizny męskiej nocnej i posiadająca w tej branży wieloletnie doświadczenie. Firma zaistniała na polskim rynku dzięki działaniom firmy Mirexim Distribution.

Oferta bielizny męskiej Götzburg dzieli się na dwie grupy. Pierwsza z nich to oferta bazowa, która jest dostępna w sprzedaży przez cały rok i składa się z kilku grup podstawowych artykułów takich, jak bokserki, slipy, podkoszulki, T-Shirty występujące w gamie podstawowych kolorów, takich jak biały, czarny, grafitowy czy granatowy. Druga jest ofertą sezonową i ukazuje się dwa razy do roku w kolekcjach Wiosna-Lato oraz Jesień-Zima. W sezonowych kolekcjach znajdziemy modne męskie pidżamy, a także artykuły drobnej bielizny takie, jak w kolekcji bazowej.

Götzburg produkuje bieliznę męską z wykorzystaniem najwyższych standardów produkcyjnych z wysokogatunkowych materiałów, takich jak bawełna merceryzowana przy produkcji pidżam czy wiskoza przy produkcji slipów i bokserek. Elastyczność tkanin i ich wysoka jakość sprzyjają wysokiemu komfortowi noszenia bielizny Götzburg. Wzornictwo swych kolekcji Götzburg opiera na połączeniu klasyki z nowoczesnością – tradycyjne wzory, takie jak kratka czy paski łączone są z gładkimi tkaninami, a nowoczesne technologie produkcyjne i wysokogatunkowe materiały wpływają na atrakcyjność wyrobów. Kolekcja bazowa to głównie klasyczne, jednolite kolory i struktura. Bielizna firmy Götzburg to oferta, w której łączy się jakość z modnym designem. Mężczyźni, dla których liczy się lifestyle i wygoda, na pewno to docenią.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


DRUKUJ