Bielizna erotyczna to nie tylko seksowne przeźroczystości oraz kokieteryjne rozcięcia, to również komplety dla kobiet bardzo odważnych. Ultrakrótkie kroje, winyl i lateks, seksowne wiązania.

Nie zawsze warto być grzeczną dziewczynką. Delikatne haleczki czy komplety z koroną są zmysłowe, ale mogą się znudzić. Co wtedy założyć na siebie, aby zaskoczyć partnera? Przede wszystkim od czasu do czasu można zmienić materiał na winyl czy lateks. Nie zawsze w komplecie musi być stanik i majtki. Można się pokusić o ubranie np. krótkiej mini i do tego kamizelki. Spódniczka opięta seksownie na biodrach doskonale podkreśla kobiece atuty. Można również pomyśleć o gorsecie czy sukience, która odkrywa nieco więcej, niż zmysłowa haleczka do spania.                                        

Pikantny wieczór w czerwieni

Seksowny i zmysłowy - taki jest właśnie kolor czerwony. Gdy tylko połączymy go z odważnym krojem bielizny, pewne jest, że pikantny wieczór we dwoje wyjdzie perfekcyjnie. Należy uważać, aby nie przesłodzić, bo czerwone serduszka i płatki róż do tej atmosfery nie będą pasowały. Lepiej, gdy sięgniecie po  lampkę czerwonego, wytrawnego wina, pikantną potrawę lub truskawki maczane w czekoladzie z chilli. Smakami możecie się bawić. Na tę wyjątkową noc możesz również zmienić pościel i dobrać kolor doskonale pasujący do atmosfery -  czerwień lub czerń. Nie zapomnij o tym, by wybrać odpowiednią bieliznę erotyczną. Doskonały będzie komplecik z kolekcji Be Agressive (linia Ferraria) marki Obsessive. Tych części garderoby warto się również szybko pozbyć, dlatego możesz zrobić dla swojego partnera bardzo pikantny striptiz. Jak go wykonać, dowiesz się na www.kokieteria.pl


Podobne artykuły: