A teraz coś dla tych, którym zależy na unikalnych wnętrzach i nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Ręcznie wykonywane umywalki, wanny czy dywany z kamieni naturalnych dla oczekujących czegoś więcej niż standardowa ceramika łazienkowa.

Pojedynczy rzemieślnicy w Indonezji wytwarzają ręcznie dla polskiej firmy Lux4Home produkty o wartości historycznej i artystycznej.  Indonezja jest największym archipelagiem wysp (18 108) na świecie. Dziewicza natura wysp oferuje niezwykły wybór kamieni naturalnych a specjalnie wybrane i posortowane kamienie pochodzą z  wysp takich jak :Bali, Jawa, Sumatra, Borneo, Maluku, Sumba, Lomok, Yamenda oraz 97 innych, nie zamieszkanych przez człowieka zmieniają się później w umywalki i wanny. Każdorazowe dotknięcie takiego przedmiotu wykonanego z kamienia naturalnego przypomni Państwu o pięknie Matki Natury.

Kolekcja luksusowych umywalek, wanien i brodzików  wykonana jest z takich kamieni jak: granit, marmur, onyks, piaskowiec czy kamień wulkaniczny. Z całą pewnością są to jedne z najbardziej ekskluzywnych produktów dostępnych na rynku. Wszystkie produkty opierają swoją unikalność na połączeniu szlachetnych materiałów, różnorodnych tonacji kolorystycznych z ogromnym wachlarzem cieni i smug, które spotkać możemy jedynie w przypadku produktów wykonanych z kamienia naturalnego. Kamienie naturalne posiadają wspaniałe kształty, co powoduje, że produkty z nich wykonane są jedyne w swoim rodzaju. Matka Natura uczyniła każdy kamień swoistym dziełem sztuki i tak  też powinniśmy traktować wszystkie artykuły wykonane z tego materiału. Dotyk szorstkiego kamienia spowoduje u Państwa szereg pozytywnych doznań, które choć na chwilę pozwolą Państwu przenieść się bliżej natury.

Umywalki OnyksoweNa jednym z zdjęć widać warstwy kształtowania się kamienia gdy zostaje on podświetlony i często w takiej formie montowane są niniejsze umywalki w łazienkach a bardziej salonach kąpielowych. Umywalki onyksowe z pośród innych umywalek dostępnych z kamienia (marmur, trawertyn, piaskowiec) są najdroższymi umywalkami ze względu na unikalność, wartość i dostępność kamienia onyks. Wszystkie umywalki z onyksu opierają swoją unikalność na połączeniu szlachetnych materiałów, różnorodnych tonacji  kolorystycznych z ogromnym wachlarzem cieni i smug, które spotkać możemy jedynie w przypadku produktów  wykonanych z kamienia naturalnego. W ten oto sposób producenci naszej firmy połączyli nowoczesny styl wykańczania łazienek z symboliką naturalnych materiałów.

Kamienie naturalne posiadają wspaniałe kształty, co powoduje, że produkty z nich wykonane są jedyne w swoim rodzaju. Matka Natura uczyniła każdy kamień swoistym dziełem sztuki i tak powinniśmy traktować wszystkie artykuły wykonane z tego materiału. Dotyk szorstkiego kamienia spowoduje u Państwa szereg pozytywnych doznań, które choć na chwilę pozwolą Państwu przenieść się bliżej natury.
Ceny umywalek w zależności od rozmiaru i modelu zaczynają się od 1.500 zł i sięgają nawet 7.000 zł za sztukę.

Dywany kamienne

To absolutnie najbardziej ekskluzywna kategoria produktów wykonanych  z kamieni rzecznych. Ogromna ilość wzorów możliwych do zaprojektowania i wykonania według indywidualnych pomysłów daje dodatkową gwarancję niepowtarzalności. Dywany kamienne mogą zostać wykonane zarówno  z kamieni stojących, jak i ułożonych w pozycji leżącej. Każdy dywan ma swój indywidualny charakter, co powoduje, że każdy jest unikalnym dziełem sztuki. To kamienne dywany wykonane  w wybranym stylu (klasyczny, nowoczesny) -  mogą stać się zachwycającym i niepowtarzalnym  elementem budzącym podziw u każdego, kto się z nimi zetknie. Importerem produktów jest firma Lux4Home, a zakupić je już można w salonie Max-Fliz w Krakowie oraz Quadro w Katowicach.

Mozaiki otoczakowe

Mozaiki otoczakowe są jednym z najbardziej znanych produktów naszej firmy. Skonstruowane są one na podstawie z siatki "mesh" jedynie przy użyciu otoczaków najlepszej jakości odznaczających się trwałością i wspaniałą kolorystyką. Ponieważ kamienie pochodzą z różnych zakątków Indonezji, rzeczą naturalną, ale bardzo ważną jest to, że wszystkie kamienie są ręcznie sortowane w zależności od rozmiaru, koloru, odcienia czy kształtu. Następnie otoczaki umieszczane są na specjalnej matrycy, na której naszkicowany jest wzór mozaiki.

Produkty dostępne są w salonach Lux4Home (www.lux4home.pl).Podobne artykuły: