Śnieg to kusząca perspektywa na rodzinny wyjazd w góry, ale szronrnw zamrażalniku to już znacznie mniej ciekawa wizja. Aby uniknąć problemów związanych z jego osadzaniem, a także polepszyć warunki przechowywania żywności.

Samsung zaprojektował inteligentną lodówkę combi RL44QTUS. Dzięki technologii bezszronowej - No Frost - nie trzeba jej rozmrażać, a przechowywane potrawy na dłużej zachowują świeżość.

Twoja lodówka już nigdy nie będzie przypominała igloo!W trakcie wakacji nabierasz szczególnej ochoty na lody, truskawki i chłodzące napoje. Po sezonie próbujesz zachować smaki lata w mrożonkach i przetworach. Jednak aby produkty przechowywane w lodówce cieszyły oko i podniebienie musisz zapewnić im odpowiednie warunki. Wolisz przecież jeść owoce soczyste i zimne, a nie zmrożone! Nie chcesz też chyba wyciągać z zamrażalnika niezidentyfikowanych brył lodu? W lodówce z systemem No Frost od razu widać jego zawartość, a mrożonki nie sklejają się ze sobą, dzięki czemu posiłki możesz przygotować sprawnie i szybko.

Lodówka pełna…funkcjonalnych rozwiązań!

Oprócz technologii No Frost w lodówce Samsung RL44QTUS zastosowano dodatkowo funkcję Multi Flow, dzięki której po otwarciu lodówki poziom temperatury wyrównuje się szybko i automatycznie. W połączeniu z wysoką klasą energetyczną A+ sprawia to, że możesz przestać martwić się ilością pobieranej energii, a rachunki za prąd zmaleją. Do dyspozycji użytkowników jest także inteligentna strefa zróżnicowanego chłodzenia CoolSelect Zone, oferująca szereg funkcjonalnych trybów chłodzenia, w tym program Super Freeze do natychmiastowego mrożenia.

Wygodne, szklane półki o konstrukcji zapobiegającej rozlaniu się płynu, specjalna szuflada na warzywa o wysokiej wilgotności oraz oddzielny przedział na nabiał pomogą zorganizować właściwe miejsce dla wszystkich produktów. Ponadto, dla wygody użytkowników lodówka RL44QTUS została wyposażona w cyfrowy wyświetlacz LCD, który wskazuje temperaturę oraz inne informacje o pracy urządzenia. Natomiast o niedomkniętych drzwiach poinformuje Cię specjalny alarm dźwiękowy.Podobne artykuły: