Firma Wittchen wprowadza do swoich salonów nowe modele torebek z ekskluzywnej linii Venus oraz Da Vinci. Dzięki temu bardzo popularne, wyjątkowo eleganckie kolekcje wzbogacone zostały o nowe wzory.rn
Kolekcja Venus to ekskluzywna propozycja dla pań, które poszukują niepowtarzalnego dodatku do stroju w postaci eleganckiej torebki. Obecnie na kolekcję składają się dwadzieścia trzy modele torebek od małych kopertówek po duże torby na dokumenty, wykonane z najlepszego gatunku włoskiej skóry cielęcej.  Kolory, w których występują to czerń i ciemny brąz a także ognista czerwień. Nowe modele posiadają duże komory zamykane na suwak,  kieszenie na dokumenty, długopisy,  telefon komórkowy, a także jedwabne podszewki i regulowane lub doczepiane paski na ramię.Doskonałą informacją dla każdej eleganckiej i nowoczesnej kobiety jest fakt, że dwa nowe modele  torebek z kolekcji Venus posiadają specjalne miejsca na laptop, w formie wewnętrznej zamykanej kieszeni lub wyjmowanej wkładki amortyzującej. Teraz już nie trzeba wybierać między eleganckim dodatkiem do stroju a torbą na przenośny komputer.

Da Vinci to najbardziej ekskluzywna kolekcja firmy Wittchen. W swojej ofercie zawiera zarówno aktówki, organizery, portfele, etui , a także eleganckie torebki damskie. Wszystkie produkty wykonane ze szczególną dbałością o detale oraz wykończenie. Występują w kolorze antracytowej czerni oraz mahoniowego brązu.

Zarówno dotychczasowe wzory  torebek z kolekcji Da Vinci jak i dwa najnowsze modele posiadają wiele funkcjonalnych przegródek, wygodne zapięcia a także jedwabne podszewki. Torebki z tej wyjątkowej kolekcji to wzór ponadczasowej elegancji i idealnego stylu. Wykonane są z najbardziej szlachetnych włoskich skór cielęcych specjalnie wyselekcjonowanych i garbowanych barwnikami naturalnymi pochodzenia roślinnego. Synonimem elitarności tych produktów jest unikatowa złota tarcza, harmonijnie wkomponowana w firmowy znak Wittchen.

Ceny torebek od 859 zł do 1999 zł brutto


Podobne artykuły: