Wychodzisz za mąż ?Spełnia się Twoje marzenie? Zastanawiasz się jak będzie wyglądał ten dzień, jaką masz wybrać suknię, jak się uczesać, jaki dobrać makijaż? On chciał skromne wesele, Ty wystawną uroczystość, na którą zaprosisz wszystkich znajomych. Wychodzisz za mąż ?Spełnia się Twoje marzenie? Zastanawiasz się jak będzie wyglądał ten dzień, jaką masz wybrać suknię, jak się uczesać, jaki dobrać makijaż?On chciał skromne wesele, Ty wystawną uroczystość, na którą zaprosisz wszystkich znajomych. Zdecydowaliście się na ślub w rodzinnym mieście. Musicie zarezerwować termin w restauracji, wybrać menu, wysłać zaproszenia, zamówić samochód. Myślisz o wszystkim(nawet o swoich byłych),ale jedno staje się dla Ciebie najważniejsze: FOTOGRAF tylko jak znaleźć takiego, który spełni Wasze oczekiwania?Fotograf dla Was powinien być młody, energiczny, kreatywny, powinien mieć doświadczenie w branży fotograficznej. Nie zaszkodzi jeżeli będzie przystojnym mężczyzną, a przy tym profesjonalistą, który zrealizował już niejedną sesję modową dla magazynów kobiecych, sportretował dziesiątki osób poświęcając im całą swoją uwagę i wrażliwość.
Znaleźć takiego człowieka nie jest łatwo i nie jest on najtańszy na rynku!Zrealizowanie sesji ślubnej z udziałem takiego fotografa to pełna satysfakcja i świetna zabawa, a przecież Wy jesteście tego warci.Wybór miejsca realizacji zależy od Was! Studio czy plener ,może dworek, sala balowa hotelu lub restauracji, a może macie swoje ulubione miejsce np. to ,w którym się poznaliście? Wystarczy, że o nim powiecie.A jak przygotować się do sesji? Makijaż Pani Młodej powinien być "zmatowiony", Pan Młody też powinien być przypudrowany, tak by wasze twarze nie błyszczały na fotografiach.
Rozmiar: 95637 bajtówDobra fryzura nie zaszkodzi. Przede wszystkim jednak musicie dać czas swojemu fotografowi. Profesjonalna sesja powinna trwać od półtora do dwóch godzin. W tym czasie powinniście się odprężyć, "wyluzować". Powinniście w pełni zaufać fotografowi, on naprawdę wie co robi. Pamiętajcie o pozowaniu do obiektywu. Ujęcia są powtarzane, liczy się "zamrożenie" momentu, ale najbardziej wasza spontaniczność.A co z reportażem? Warto pomyśleć o takiej pamiątce. Uwaga! Nie wszyscy fotografowie wiedzą co to oznacza. Szczególną ostrożność powinniście wykazać wobec starszych panówz brzuszkami i nie rzadko brodami. Są oni mistrzami zamętu i niekoniecznie potrzebnego fermentu. Dobry reporter fotografując pozostaje niezauważony. Najlepiej jeśli jest nim wasz fotograf z sesji. Gwarantuje on uchwycenie ważnych momentów z waszego ślubu, bo dla niego liczy się klimat i spójność opowiadanej historii.
Rozmiar: 84838 bajtówPozostaje życzyć konsekwencji we własnym wyborze (uwaga na doradców). Zaufajcie swojej intuicji, a na pewno się uda.

Studio Fotografii - wolf
Magda Morawska
Tel.0-501 821 846
e-mail:studiowolf@tlen.pl
Zobacz wiecej zdjęć na stronach:
www.sluby.webpark.pl
www.pawelkubasiak.prv.pl

Podobne artykuły:


DRUKUJ