Sklep Silverado.pl istniejący już w sieci od ponad roku z dnia na dzień przyciąga coraz więcej nowych miłośniczek. Sklep cieszy się popularnością ze względu na zróżnicowany asortyment jaki w nim możemy odszukać. Nie wiele sklepów w sieci oferuje zarówno biżuterię dla Pań i Panów. W Silverado modni, eleganccy Panowie odnajdą dla siebie na stronach sklepu klasyczną, niezwykle elegancką biżuterię. Biżuteria męska to już nie tylko spinki do mankietów i krawata ale także naszyjniki, bransoletki czy obrączki.

W sklepie możemy odnaleźć wiele kolekcji. Kolekcje są limitowane, dostępne w niewielkiej ilości egzemplarzy a przede wszystkim niesamowicie oryginalne i niespotykane. Panie kochające oryginalność mogą mieć pewność, że nie spotkają sąsiadki w identycznych kolczykach. Dzięki temu, że tematyka biżuterii jest zróżnicowana a każda kolekcja utrzymana w innej stylistyce, nie ważne czy 15-latka czy 70-latka na pewno znajdzie coś dla siebie.

Słodkie, kolorowe, zabawne i romantyczne takie właśnie są kolczyki z najnowszej kolekcji Lollipops. Przywodzą nam na myśl okrągłe lizaki w kolorach tęczy, które każda dziewczynka chciała w dzieciństwie zawsze mieć. Kolczyki – cukierki zostały ręcznie wykonane przez artystkę, plastyczkę ze szkła, technika szkła weneckiego. Jest to absolutny hit na nadchodzącą, kolorową wiosnę. Cała niebiańska armia dyskretnie spogląda na nas ze stron sklepu. Aniołki wykonane ze srebra, niektóre z główkami z bursztynu czy turkusa nie przypominają nam tradycyjnych medalików, tak dobrze znanych ze chrztu czy Pierwszej Komunii Świętej. Patrząc na aniołki automatycznie na naszych twarzach gości radość. Wszystkie aniołki zostały wykonane ręcznie, dzięki czemu każdy minimalnie różni się od pozostałego, przez krakowską artystkę, działającą na krakowskim rynku już od wielu lat. Anioły są niesamowicie oryginalne i nietypowe. Każda kobieta w swojej kolekcji powinna swojego prywatnego anioła stróża i nosić go przy sercu.

Kryształy Swarovski już od dłuższego czasu zachwycają kobiety na całym świecie lecz nadal są niesamowicie modne. W ofercie sklepu odnajdą Państwo dwie kolekcje z kryształami Swarovski. Jedna to Swarovski Fever Night- niesamowicie kolorowa kolekcja wysadzana maleńkimi kryształkami. Druga Dazzle z jednym, dużym oszałamiającym  o nieskazitelnym szlifie kryształem onieśmiela nas swoją perfekcją i olśnieniem.

Wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym www.silverado.pl/Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku