Belvedere to ucieleśnienie luksusu i jedna z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek na świecie. Marka ta wprowadziła kolejną ekskluzywną propozycję w kategorii super premium – Belvedere Intense, oferując tym samym wódkę 100% proof.

Belvedere Intense to propozycja dla prawdziwych koneserów wódki. To nowe wcielenie Belvedere, o 50-procentowej zawartości alkoholu, może poszczycić się najważniejszymi atrybutami bezkonkurencyjnymi przy tworzeniu mocnych i złożonych koktajli. Jej smak jest gładki oraz posiada intensywny aromat z nutką crème caramel, ciemnej pikantnej przyprawy i wytrawnej gorzkiej czekolady.
Siła charakteru Belvedere Intense jest nieporównywalna. Została ona poddana dwukrotnej filtracji przez węgiel drzewny. Zwiększona zawartość alkoholu podkreśla nutę i fakturę wódki, wzmacniając jej niezrównany charakter i udowadniając wyższość Belvedere Intense nad innymi propozycjami ekskluzywnych wódek na rynku.

Belvedere Intense to lśniąca czarna szklana butelka z motywami charakterystycznych dla Belvedere drzew oraz pałacu, zamieszczonymi na jej froncie. Opakowanie Belvedere Intense jest śmiałym odróżnieniem od znanej dotychczas oszronionej białej butelki. Mimo tych zmian i innowacyjności kolorystycznych, marka Belvedere jest nadal łatwo rozpoznawalna w sektorze wódek ekskluzywnych.

Belvedere Intense jest dostępna od października 2008 roku w sklepach bezcłowych na najważniejszych międzynarodowych lotniskach, w tym Heathrow T5 w Londynie, Charles de Gaulle w Paryżu, Hong Kongu, Singapurze, Sydney, Nowym Jorku i Buenos Aires oraz oczywiście na rodzimym Okęciu w Warszawie. Od kwietnia Belvedere Intense będzie dostępna w limitowanej dystrybucji na terenie całego kraju. Belvedere Intense dostępna jest tylko w butelce o pojemności 70cl.

Proponowana cena to 150 pln.
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku