„Twoje nogi są ważne. Nie zapominaj o ich stylizacji…” Wyeksponowane nogi to jeden z symboli kobiecości. A najłatwiej przykuć do nich uwagę dobierając starannie spódnicę i rajstopy. Możliwości jest wiele – mamy spódnice mini, do kolan, ¾, ołówkowe, do kostek, wąskie, szerokie, układane i z falbanami.

Wybór rajstop i pończoch jest równie szeroki. Jak podkreślić nasze nogi, tak, aby były smukłe, zgrabne i seksowne? Na te i inne pytania najlepiej odpowie nasza stylistka oraz… twoja wyobraźnia. Gatta przygotowała na wiosnę wyjątkowy prezent na Dzień Kobiet dla wszystkich pań. Najbardziej znana polska stylistka – Joanna Horodyńska doradzi klientkom firmy, jakie są najnowsze wiosenne trendy i jak umiejętnie czerpać z nich inspirację, aby wyeksponować swoje nogi w najkorzystniejszy sposób. Specjalny kącik video-porad pojawi się na stronie www.gatta.pl.      

Przed nami 5 niezwykłych spotkań z modą, podczas których niejedna kobieta przejdzie prawdziwą wiosenną metamorfozę. Joanna Horodyńska opowie nam o najmodniejszych odsłonach rajstop i pończoch w nadchodzącym sezonie wiosennym: wzorach florystycznych, geometrycznych, kabaretkach i ażurach, getrach, legginsach oraz wyjątkowo zdobionych pończochach. Dowiemy się nie tylko, co jest modne, ale przede wszystkim jak łączyć ze sobą poszczególne wzory, aby rajstopy stały się idealnym dopełnieniem kreacji, podkreślającym jej styl.Modnie na Dzień Kobiet

Wiosną chcemy często nie tylko pięknie wyglądać, ale też zmienić coś w swoim wizerunku. Na komfort spotkania z profesjonalnym stylistą mało kto może sobie pozwolić. A przecież ciepłe pory roku wprowadzają zawsze nowe trendy. W ich natłoku trudno jest wybrać właściwy styl dla siebie – który nie przytłoczy, a podkreśli nasze atuty.     

Dzięki cyklowi porad Joanny Horodyńskiej panie, które odwiedzą stronę www.gatta.pl, dowiedzą się tego, co gwiazdy sceny i ekranu słyszą od swoich stylistek. Każda z nas zdoła znaleźć coś dla siebie, nie obawiajmy się więc sięgnąć po sukienki i spódnice, po wyraziste kolory i wzorzyste rajstopy. Wystarczy dobrze się rozejrzeć, nie bać się nowości oraz… poradzić zawodowego stylisty.

Pierwsza odsłona porad stylistki pojawi się na stronie już w Dzień Kobiet. Dowiemy się wtedy, jak wykorzystać wzory florystyczne do podkreślenia smukłości nóg i nadania strojowi pikanterii. Kolejne video zapisy porad Joanny Horodyńskiej będą ukazywały się na stronie w odstępach tygodniowych.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku