Pierwsze wrażenie to instynktowny odruch. Trwa najwyżej kilka sekund i decyduje o tym, jak będziemy postrzegać daną osobę. Nawet dłuższa rozmowa nie jest w stanie zmienić pierwszego wrażenia. Największą rolę odgrywa wygląd i ton głosu nowo spotkanej osoby.

Warto zatroszczyć się o odpowiednio dobrany strój i poświęcić czas na skompletowanie idealnych dodatków. Całość powinna harmonizować z profilem rozmówcy i z naszą osobowością.

Kiedy uświadomimy sobie jak ważne jest pierwsze wrażenie możemy z dużą skutecznością wpłynąć na to, jak jesteśmy postrzegani. To jak wyglądamy i jak chcemy by nas widziano powinien warunkować cel, jaki chcemy osiągnąć. W pracy i w kontaktach z partnerami biznesowymi zawsze dobrze widziana jest klasyka. Szczególnie dotyczy to dodatków. - Zegarek, to element męskiej garderoby,  który zwraca i przykuwa uwagę – mówi Jarosław Guzek, brand manager Atlantic. -  Jest szczególnie ważny podczas ważnych spotkań biznesowych jak i w codziennych sytuacjach. Mogę polecić Atlatnic Worldmaster Big Date. Ten czasomierz to eleganckie połączenie niezawodnych parametrów technicznych i przykuwającego wzrok designu. Sprawdzi się zawsze i wszędzie.

Ten wyjątkowy Chronograph z kultowej kolekcji Worldmaster posiada dużą, stalową kopertę ze stali szlachetnej oraz kwarcowy mechanizm. Duży datownik dodaje niepowtarzalnego uroku a najwyższej jakości skórzany pasek symbolizuje luksus i prestiż jego posiadacza.

Zegarek Atlantic Worldmaster Big Date. Cena 1 890 zł.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku