W kolekcji chłopięcej pojawiają się przede wszystkim nowatorskie zestawienia kolorystyczne, gdzie dominują odcienie zieleni, mocno skontrastowanej z żółtym, błękity, niebieskości z zieleniami, zwłaszcza w kolekcjach mających za zadanie uczyć poprzez dobrą zabawę.

Dzięki obecności nadruków w postaci żyjątek morskich dziecko poznaje podwodny świat. Całość ma charakter edukacyjny, kładzie nacisk na praktyczność i funkcjonalność. W liniach przeznaczonych dla małych majsterkowiczów, gdzie pełno szybkich aut i symbolicznych rysunków, w kolorystce przeważają beże, biel, błękit, odważnie zestawione z czerwienią, żółcią i zielenią. Efektowne emblematy na ciuszkach świadczą o typowo chłopięcych zamiłowaniach.


Dla dużego chłopaka pojawiają się śmiałe rozwiązania odzieżowe..


W tej kolekcji postawiono na oryginalności i ciekawe połączenie barw, wzorowane na geometrii. Paleta kolorów to świeże zestawianie bieli, szary, czerwony, wszystko opiera się na prostych napisach, symbolach, znakach, nowością jest natomiast zastąpienie granatu szarym. Dzięki obecności rysunków szkicowych całość kolekcji zyskuje charakter typowo młodzieżowy.

Dla niemowlaka

Do wykonania ciuszków przeznaczonych dla tych najmłodszych użyto delikatnych i miękkich tkanin, występujących w bieli, pastelach, miętowych zieleniach, uzupełnionych o mocne róże, a także cienkich polarków i dzianin dresowych oraz miękkiego sztruksu. Zielenie i khaki ciekawie zestawiono z turkusami i pomarańczami. Modele mają kroje sportowe z dużą ilością kieszonek.

W asortymencie znajdziemy bluzy z krótkim rękawem, spódniczki połączone z leginsami a także bokserkowe wykończenie tyłu w śpiochach. Ubranka o nieskomplikowanych krojach wzbogacają ozdobne stebnówki oraz różnego rodzaju dodatki typu łaty, pagony; odzież w wersji dla dziewczynek dodatkowo jest ozdobiona marszczeniami oraz małymi falbankami.

Ubranka dla dziewczynek

W tej kolekcji pojawiają się liczne wzory kwiatowe i owoce, odwzorowane z fotograficzną dokładnością, paski i różnego rodzaju kompozycje graficzne; całość jest utrzymana w zieleniach łączonych z żółciami, bielą i fioletem. W zestawieniach niebieskiego i granatu z czerwienią pojawia się pomarańcz, dodając kompozycji świeżości i niepowtarzalności. Występują także róże i pomarańcze, łączone tonalnie. Ubrania są dziewczęce, subtelne i słodkie, stworzone z myślą o małej ślicznotce, ubranej według najnowszych trendów, podążającej za modą, nie bojącej się odważnych zestawień. Część linii utrzymana jest w beżach i oliwach, uzupełnianych żółcią i zielenią z delikatnymi akcentami pomarańczy i koralu. Dekorację stanowią kompozycje z graficznych motyli wykonane techniką sitodruku z elementami metalicznymi.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Pomarańcze a odchudzanie

Wersja do druku