Czy znasz zaklęcia, które otwierają serca kochanków? Poznaj tajemną moc afrodyzjaków! Szampan i truskawki – któż może się im oprzeć?! CIN&CIN proponuje magiczne drinki z likierem truskawkowym! Niech Was uwiodą!

W drinkach słodycz i moc mieszają się powoli i z każdym jego łykiem odkrywają przed Tobą nową rozkosz. Namiętność ogarnia Wasze ciała. CIN&CIN uwalnia emocje, które rozpalają zmysły. Odkryj je właśnie w ten wyjątkowy wieczór.
W Walentynki Wasz Raj będzie pachniał truskawkami, a to za sprawą specjalnie na ten dzień przygotowanych drinków na bazie wina musującego CIN&CIN Spumante Bianco. Daj się uwieść soczystym i dojrzałym owocom truskawek Strawberry CINMIX oraz Strawberry mist. Nie zgrzeszyć w taką noc to grzech! CIN&CIN!

Strawberry CINMIX

    30ml schłodzonego wina musującego CIN&CIN Spumante Bianco
    10ml likieru brzoskwiniowego
    40ml likieru truskawkowego
    5-7 truskawek
    kruszony lód


Truskawki lód i likiery miksujemy w blenderze, wlewamy do kieliszka, uzupełniamy schłodzonym winem musującym CIN&CIN Spumante Bianco.Strawberry MIST

    30ml mocno schłodzonego wina musującego CIN&CIN Spumante Bianco Demi Sec
    15ml likieru truskawkowego
    pokrojone w plasterki truskawki
    tłuczony lódNa dno kieliszka wlewamy likier truskawkowy, układamy plasterki truskawki, dodajemy tłuczony lód i wypełniamy schłodzonym winem musującym CIN&CIN.

Daj się uwieść soczystej czerwieni truskawek, więcej pikantnych szczegółów  na www.OdkrytePragnienia.pl.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku