Już drugi rok z rzędu miłośniczki szusowania będą mogły skorzystać z atrakcyjnej oferty w ośrodku narciarskim Schlick 2000. Po wielkim sukcesie ‘Czwartków dla Kobiet” w ubiegłym roku władze ośrodka narciarskiego Schlick 2000 postanowiły również w tym sezonie przygotować specjalną ofertę dla pań. Narciarki otrzymają zniżki na bilety całodniowe, na pół dnia oraz na wspinaczkę, jak również kupony do restauracji w terminie 2-27 marca 2009. Każda entuzjastka zimowych sportów będzie mogła również za darmo odpocząć i poopalać się na leżakach, napawając się widokiem alpejskich szczytów.

W trakcie „Dni Kobiet” w Schlick 2000, w wyżej wymienionym terminie, narciarki otrzymają bilety całodniowe w cenie 13,40 euro, bilety na pół dnia za 11 euro a bilety na wejście na Kreuzjoch za 6,30 euro. Ponadto, otrzymają trzy kupony: jeden z 30% zniżką na wszystkie potrawy w Restauracji Kreuzjoch, za drugi w sąsiadującym barze „Ice Bar” będą mogły skosztować Prosecco za jedyne 1,50 euro, a po nartach trzeci kupon uprawni je do zakupu kieliszka sznapsa za 1,5 euro w barze pod parasolami „Schlussliacht”.  

Schlick 2000 proponuje nie tylko przystępne ceny biletów, ale również idealne warunki dla entuzjastów innych sportów zimowych. Znajdujący się zaledwie 20 minut jazdy od Innsbrucka, Schlick 2000 to jeden z kilku ośrodków narciarskich w Dolinie Stubai. Zróżnicowane narciarskie trasy o łącznej długości 21 kilometrów zapewniają doskonałą zabawę przez cały dzień. Specjalną atrakcją jest nowa, prawie 2,5 kilometrowa trasa zjazdowa (wyposażona w armatki śnieżne) – najdłuższa taka trasa w Dolinie Stubai!

***

Do położonej niedaleko Innsbrucku Doliny Stubai łatwo dojechać z Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii poprzez autostradą berneńską. Otoczona 80 lodowcami i 103 trzytysięcznikami dolina ma
35 kilometrów długości. Pięć uroczych miasteczek - Neustift, Schönberg, Mieders, Telfes
i Fulpmes – zapewnia moc atrakcji przez cały rok. Oferta turystyczna zachwyci przede wszystkim miłośników aktywnego wypoczynku. Rajem dla entuzjastów zimowych sportów jest Lodowiec Stubai, największy narciarski ośrodek lodowcowy w Austrii, z 110 km nartostrad i licznymi atrakcjami. Doskonale przygotowane stoki czekają również na entuzjastów białego szaleństwa w centrum narciarskim Schlick 2000 w miejscowości Fulpmes, ośrodku przeznaczonym dla rodzin - “Serles Lifts” niedaleko Mieders oraz “Elfer Lift” w Neustift. W lecie Stubai przyciąga miłośników wspinaczki wysokogórskiej, górskich wędrówek, paralotniarstwa, wód termalnych, Nordic Walking, tenisa, pływania oraz innych sportów.

W Dolinie Stubai, każdy znajdzie zakwaterowanie na swoją kieszeń. Jest tu zarówno 1 hotel pięciogwiazdkowy, 4 hotele cztero i półgwiazdkowe, 36 czterogwiazdkowych kwater, wiele trzygwiazdkowych domów o wysokim standardzie jak również 4000 łóżek w górskich schroniskach.
W ofercie znajdują się też pokoje w gospodarstwach agroturystycznych.

Wszelkie informację na temat Doliny Stubai dostępne są na stronie internetowej www.stubai.at. Informacje na temat noclegów można również znaleźć dzwoniąc pod numer: +43 (0)501881-0 lub wysyłając e-mail na adres: info@stubai.at. Za rezerwacje grupowe odpowiedzialny jest “Stubai Touristik” (numer telefonu: +43 (0)501881-171 lub 172; e-mail: stubaitouristik@stubai.at).


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


DRUKUJ