Urządzenie RF stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na nieinwazyjne zabiegi odmładzające twarz i modelujące sylwetkę.

Aparat RF  jest  przeznaczony do zabiegów monopolarnych na twarz  i ciaÅ‚o. Emituje on  fale w zakresie 500Khz oraz 1000 Khz (1 Mhz) z możliwoÅ›ciÄ…  regulacji intensywnoÅ›ci. Zastosowanie intensywnej energii fal radiowych daje doskonaÅ‚e efekty, przy czym zabieg jest  komfortowy i relaksujÄ…cy. Czasy zabiegów sÄ… krótkie, a efekt w wielu przypadkach widać już po pierwszym zastosowaniu fal radiowych.   
Urządzenie jest proste w obsłudze, a elegancka obudowa podkreśla innowacyjność zastosowanej technologii.

Jak działa RF?

UrzÄ…dzenie emituje fale radiowe  wytwarzane przez prÄ…d  wysokiej czÄ™stotliwoÅ›ci. Energia elektryczna zamieniana jest na elektromagnetycznÄ…, która  dociera do tkanek, gdzie nastÄ™puje ich podgrzanie przez wzbudzanie jonów. Fale radiowe wpÅ‚ywajÄ… wiÄ™c na wytwarzanie w tkankach ciepÅ‚a. Zjawisko to nazywane jest diatermiÄ…. Diatermia, czyli gÅ‚Ä™bokie ogrzewanie oznacza, że ciepÅ‚o wytwarzane jest wewnÄ…trz tkanek, a nie dostarczane z zewnÄ…trz. Fale radiowe stymulujÄ…  tkanki powierzchowne i gÅ‚Ä™biej poÅ‚ożone, poprawiajÄ… ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulacjÄ™.

Zabiegi Na Twarz, SzyjÄ™, Dekolt, DÅ‚onie

 Zabieg polega na podgrzewaniu włókien kolagenowych co wywoÅ‚uje ich skurczenie i napinanie, dziÄ™ki czemu nastÄ™puje proces regeneracji. Dochodzi do uporzÄ…dkowania siÄ™ ich struktur. Ponadto fale radiowe stymulujÄ… fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny dajÄ…c efekt wypeÅ‚nienia zmarszczek. ZwiÄ™ksza siÄ™ gÄ™stość, elastczyność  i napiÄ™cie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery. W wielu przypadkach już po wykonaniu pierwszego zabiegu  zauważalny jest efekt. Skóra w miejscu poddanym dziaÅ‚aniu fal radiowych  jest bardziej napiÄ™ta.  Efekt dogÅ‚Ä™bnej poprawy może  pojawić po serii zabiegów.

DziaÅ‚anie zabiegu :  twarz - podsumowanie

•    spÅ‚ycanie zmarszczek,  bruzd, kurzych Å‚apek
•    poprawa napiÄ™cia zwiotczaÅ‚ej skóry
•    poprawa napiÄ™cia policzków
•    poprawa owalu twarzy
•    redukcja  tzw. "chomików"
•    zÅ‚agodzenie faÅ‚dów nosowo-wargowych
•    poprawa kolorytu cery
•    lepsze odżywienie tkanek                                      
•    odprężenie mięśni twarzy
•    Å‚agodniejsze rysy twarzy

Radioforeza

 Skóra jest narzÄ…dem unaczynionym do którego dostarczany jest tlen, substancje budulcowe, witaminy, mineraÅ‚y poprzez krew.  Fale radiowe wywoÅ‚ujÄ… efekt termiczny rozgrzewajÄ…c naskórek, skórÄ™ wÅ‚aÅ›ciwÄ… i tkankÄ™ podskórnÄ…. Zachodzi  proces rozszerzenia siÄ™ naczyÅ„ krwionoÅ›nych co znacznie  przyspiesza dotlenienie i odżywienie skóry. W przypadku radioforezy fale radiowe sÄ… stosowane do transportu aktywnych substancji. StosujÄ…c odpowiednie kosmetyki  nastÄ™puje polepszenie ich  wchÅ‚aniania.  Do radioforezy można wykorzystać  wyÅ‚Ä…cznie specjalne preparaty kosmetyczne, które nie bÄ™dÄ… hamowaÅ‚y przepÅ‚ywu fal radiowych.

Zabiegi Na Ciało: Wyszczuplanie, Redukcja Cellulitu, Poprawa Napięcia Skóry

 Fale radiowe to jedna z najskuteczniejszych energii stosowanych  do  redukcji cellulitu i tkanki tÅ‚uszczowej. StymulujÄ…  proces jej spalania  prowadzÄ…c do zmniejszenia obwodów części ciaÅ‚a. RF oddziaÅ‚uje  zarówno na  tkanki powierzchowne jak i dociera do gÅ‚Ä™bokich warstw skóry i komórek tÅ‚uszczowych (adipocytów) w których zawarte sÄ… trójglicerydy. Pod wpÅ‚ywem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia czyli tzw. lipolizy.
Podczas zabiegów pobudzany jest też układ limfatyczny i krwionośny. Zwiększa się metabolizm w tkankach. Ponadto fale radiowe działają odmładzająco, stymulują produkcję kolagenu, uelastyczniają i poprawiają napięcie skóry.

Efekty:  modelowanie sylwetki - podsumowanie

•    wyszczuplenie i redukcja miejscowej tkanki tÅ‚uszczowej
•    redukcja  cellulitu
•    redukcja zwiotczeÅ„ (brzuch, ramiona, uda, poÅ›ladki)
•    polepszenie stanu skóry w miejscu wystÄ™powania  blizn i rozstÄ™pów
•    poprawa napiÄ™cia  skóry ciaÅ‚a      











Najczęściej zadawane pytania



Podobne artykuły:


Wersja do druku