Szaleństwa na sankach, łyżwach, wyjazdy na narty, lepienie bałwana czy bitwy śnieżne to świetny wypoczynek na świeżym powietrzu i okazja do wspólnej zabawy naszych milusińskich.
Zimowe spacery i harce na śniegu wymagają jednak wygodnego i ciepłego okrycia, które uchroni maluszka przed przeziębieniem i pozwoli mu korzystać z beztroskich zabaw. O komfort i zdrowie podczas zimowych igraszek zatroszczyła się firma WOOL STAR przygotowując kolekcję ciepłych, efektownych, wełnianych kamizelek.

Kamizelki wykonane z delikatnej i jednocześnie bardzo wytrzymałej wełny merynosa australijskiego doskonale grzeją, chroniąc przed zimnem i przeziębieniem, jednocześnie zapewniają skórze swobodne oddychanie – dzięki czemu dziecko nie poci się i nie przegrzewa. Co więcej wełniane bezrękawniki wchłaniają pot i izolują go od skóry, zapobiegając tym samym nieprzyjemnemu odczuciu wilgoci. Są one również w pełni bezpieczne dla alergików – ponieważ każdy włos pokrywa lanolina chroniąca włókna przed zabrudzeniem oraz rozwojem bakterii i roztoczy.

Dodatkowo kamizelki  WOOL STAR charakteryzuje ciepła kolorystyka, wysokiej jakości lamówki i guziki oraz krój, który pozwala zakładać je pod wierzchnie okrycie dziecka lub bezpośrednio na kurtkę. W ciepłej wełnianej kamizelce zimowe harce i śnieżne szaleństwa pozostaną beztroską przyjemnością nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców, którzy nie muszą martwić się o zdrowie swoich pociech.
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku