W Polsce marka Kenzo kojarzona jest przede wszystkim z ciepłymi a zarazem lekkimi zapachami perfum. Jednak Kenzo to także biżuteria oraz wyjątkowe zegarki, które ostatnio dotarły także do Polski. Debiutują w salonach Time Trend – ogólnopolskiej sieci salonów z zegarkami.

- Kolekcja zegarków Kenzo łączy w sobie tradycyjnego japońskiego duch,  wywodzącego się z kultury Wschodu, z nowoczesnym i eleganckim designem - mówi Paweł Tatur, Specjalista ds. Marketingu Time Trend. To powiew świeżości sprowadzony na specjalne życzenie naszych klientów do wybranych salonów Time Trend. Time Trend to wyjątkowa, polska sieć salonów z zegarkami zaspokajająca potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Śledząc światowe trendy proponuje niepowtarzalny wybór modeli, takich jak Tissot, Certina czy Gucci, a ostatnio także Kenzo.

Marka Kenzo to oryginalne motywy nawiązujące do sztuki Kraju Kwitnącej Wiśni, które dostały elegancką i wysublimowaną oprawę. Daje to wyjątkową mieszankę luksusu i tradycji oraz gwarancję jakości i niezawodności.

Inspirowany kwiatowymi motywami  zegarek z kolekcji HANA nawiązuje do sztuki japońskiej. Niepowtarzalny wzór odnajdziemy nie tylko na tarczy i kopercie, ale także na wewnętrznej stronie skórzanego i pokrytego satyną paska. Całość oddaje z jednej strony żywą kulturę Japonii z drugiej stonowaną naturę Zachodu.

Zegarek  kolekcji Pagadon to kwintesencja klasycznej elegancji wzbogaconej szczyptą fantazji. Pokryta różowym złotem koperta okala oryginalną tarczę w nieregularną kratkę. Całość dopełnia perfekcyjnie współgrająca czarna bransoletka, która swym kształtem  nawiązuje do uchwytów  toreb z  aktualnej kolekcji Kenzo. Kwarcowy mechanizm oraz mineralne szkło gwarantują najwyższą jakość.

Model KINOTO to wyjątkowy zegarek tak jak osoba go nosząca. Ascetyzm kolorów kontrastuje z wielkimi możliwościami modelu. Czarna tarcza w  kopercie z różowego złota prezentuje duże, ale nieregularnej wielkości cyfry, a także dodatkowe mniejsze tarcze wskazujące datę. Czarny skórzany pasek od wewnątrz pokryty satyną świadczy o niezwykłej dbałości o szczegóły. Kolekcja Kinoto to hołd dla męskiej elegancji.

Ideą zegarka JIMI  jest połączenie eleganckiego designu z funkcjonalnością. Srebrno – czarna kolorystyka wzbogacona została drobnymi, czerwonymi akcentami na cyferblacie oraz wewnętrznej stronie pokrytego satyną paska. Jednak największa atrakcja to podwójna tarcza wskazująca czas w dwóch różnych miejscach. Idealnie symetryczny a zarazem fantazyjnie skonstruowany, oddaje ducha zarówno kultury Wschodu jak i współczesnego Zachodu. Kolekcja JIMI  zaspokaja estetyczne potrzeby zarówno kobiet jak i  mężczyzn.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku