Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych SynapsisWarszawa, ul. Dembowskiego 3 m 32 zaprasza w dniach: w sobotę i niedzielę 23 i 24 kwietnia 2005na DRUGIE DNI OTWARTE odbywające się pod hasłem "Pomoc psychologiczna dla Ciebie i Twojejrodziny". Będą one okazją do wzięcia udziału w seminariach oraz spotkaniach indywidualnych z psychologiemlub psychiatrą.Będzie też możliwość konsultacji całej rodziny lub małżeństwa przez terapeutę rodzin.

Celem dni otwartych jest przybliżenie możliwości jakie niesie pomoc psychologiczna, zmniejszeniaobaw przed taką pomocą oraz udzielenie odpowiedzi na najczęściej stawiane pytania. Liczymy nażywy udział uczestników, wiele bezpośrednich rozmów, uwag i pytań.

Oto tematy seminariów: ""NIEŚMIAŁE DZIECKO – DLACZEGO I JAK MU POMÓC"; "POZNAJ JĘZYK SWOJEGO CIAŁA";"KORZENIE I SKRZYDŁA – CZYLI JAK ROZMAWIAĆ Z NASTOLATKIEM O BEZPIECZEŃSTWIE",
"LECZENIE DEPRESJI DZISIAJ",

Konsultacje indywidualne i udział w seminariach są bezpłatne. Osoby pragnące z nich skorzystaćprosimy jednak o wcześniejsze zgłoszenie swojego uczestnictwa w poszczególnych seminariach lubzapisanie się na konkretną godzinę indywidualnej konsultacji. Można to zrobić osobiście wOśrodku lub telefoniczne pod numerami 643-98-61 lub 641-70-51.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku