We wszechświecie mody KENZO do 2008 roku jeden zasadniczy element był pominięty- zegarki. Idea wprowadzenia do świata KENZO czasomierzy stopniowo wzrastała. W związku z sukcesem srebrnej biżuterii, dom mody dowiódł, że dzięki swojemu unikalnemu stylowi, może wnieść prawdziwą wartość do rynku biżuteryjnego. Projekt dojrzał wiosną 2008 roku, kiedy to narodziły się 2 kolekcje zegarków: męska i damska.
Historia brandu rozpoczyna się w 1939 roku, kiedy to na świat przychodzi artysta i twórca marki- Kenzo Takada. Już od najmłodszych lat przejawiał talent projektując ubrania dla lalek. Gdy w 1958 r. dowiedział się, że Collage of Fashion otwiera swe drzwi dla mężczyzn, rzucił szkołę językową i rozpoczął projektowania ubioru. 6 lat później opuścił Kraj Kwitnącej Wiśni i wyjechał do Paryża, gdzie w 1970 roku otworzył swój pierwszy butik- Jungle Jap. Od tego momentu, będące unikalną mieszanką różnych kultur-ubiory, akcesoria oraz perfumy KENZO, zyskują co raz większą popularność.
Kolekcja Iroka

Inspirowany duchem fantazji zegarek z kolekcji IROKA jest wykwintnym połączeniem funkcji odmierzania czasu z biżuteryjnym dodatkiem.   Onyksowa koperta z kwiecistymi wzorami na tarczy, może być noszona na 3 różnych paskach- króciutkim łańcuszku, satynowej tasiemce czy też masywnych koralach. Dzięki takiej kompozycji delikatny zegarek może zdobić zarówno nadgarstek jak i szyję.

Zegarki KEZNO charakteryzują się niespotykaną dbałością o szczegóły widoczną we wszystkich pozostałych kolekcjach dla kobiet: Pagodon, Hana czy też Jimi.
Każda kolekcja "smakuje" inaczej, każda jest ucieleśnieniem osobnej idei. Jednak wszystkie łączy jedno – powiew wschodnich inspiracji.


Cena: 1990zł                                                Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku