Grześki stworzyły idealne na jeden kęs wafelki Tyci Grześki. Nowa forma wafelka i praktyczne opakowanie to tylko niektóre z zalet nowego produktu, który można "gryźć na okrągło".
Tyci Grześki to wyjątkowo małe i kruche wafelki, przekładane kremem o kakaowym smaku, oblane deserową czekoladą. Są wyjątkowe, przede wszystkim, za sprawą swojego rozmiaru. Każdy wafelek łączy w sobie wszystkie te składniki, które decydują o idealnym smaku dużego, klasycznego Grześka.

O szczególnym charakterze produktu decyduje nie tylko jego doskonały smak, ale i oryginalne, a zarazem praktyczne opakowanie. Strunowe zamknięcie stojącej torebki Tyci Grześków umożliwia wielokrotne otwieranie i zamykanie, bez uszczerbku dla kruchości i smaku wafelków.

Tyci Grześki powstały z myślą o młodszych, aktywnych osobach, które chętnie zabierają czekoladowe przekąski do pracy, szkoły, na uczelnię, czy w podróż. Można po nie sięgać około siedemdziesięciu razy! Aż tyle wafelków mieści się w każdej torebce Tyci Grześków. Spróbuj ich już dziś!


Cena netto: 2,75pln


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Wafelek grzesiek bez czekolady kcal

Wersja do druku