Czy farbowanie siwych włosów nie kojarzy się z malowaniem po szkle? Siwe włosy różnią się od tych zawierających naturalny pigment. Są bardziej szorstkie i sztywne, kolor trudniej wnika do ich wnętrza, a farba szybciej się wypłukuje.
Nowa linia Londa do Uporczywie Siwych Włosów została opracowana zarówno z myślą o osobach, u których problem siwych włosów dopiero się pojawił, jak i o tych, które zmagają się z nim od lat. Produkty z nowej linii Londa zawierają Balsam PRZED Koloryzacją, który pomaga odbudować strukturę siwych włosów, umożliwiając głębsze wniknięcie farby do wnętrza włosa, zapewniając długotrwały efekt farbowania. Intensywny kolor pozostaje na włosach nawet do 6 tygodni!

Odwieczne dążenie do harmonijnego piękna sprawia, że kobiety zawsze chcą wyglądać zmysłowo i atrakcyjnie, a ich prawdziwą ozdobą są piękne i jedwabiście gładkie włosy o głębokim kolorze. Odpowiednio zadbane potrafią olśniewać, przyciągać wzrok, oczarowywać oraz zachwycać swoim blaskiem. Sytuacja zmienia się jednak wraz z pojawieniem się pierwszych siwych włosów. Srebrne pasemka to problem dotyczący kobiet w różnym wieku. Proces siwienia u każdego człowieka rozpoczyna się w innym czasie, gdyż to najczęściej geny determinują moment pojawienia się pierwszej siwizny. Statystyki wskazują, że do pięćdziesiątego roku życia połowa ludzi będzie miała nawet do 50% siwych włosów. W momencie pojawienia się pierwszych siwych włosów, kobiety często zaczynają szukać odpowiednich produktów do koloryzacji, które pozwolą rozwiązać ten nowy dla nich problem.

Koloryzacja uporczywie siwych włosów nie jest jednak zadaniem prostym – stopniem trudności przypomina sztukę malowania po szkle. Tak jak stworzenie pięknego obrazu na szkle wymaga użycia specjalnych farb i narzędzi, tak farbowanie siwych włosów wymaga odpowiednich środków do koloryzacji. Budowa takich włosów utrudnia bowiem farbie wniknięcie do środka i powoduje, że kolor szybciej blaknie i łatwiej się wypłukuje.
Istota problemu farbowania siwych włosów tkwi w ich strukturze. Pozbawione są one melaniny, co może powodować, że są bardziej szorstkie oraz sztywne w dotyku, a w konsekwencji nierównomiernie chłoną kolor. Dodatkowo, ich zewnętrzna powłoka jest praktycznie przezroczysta, co sprawia, że widoczny staje się prawdziwy, siwy „kolor” protein, z których włos jest zbudowany. Na trwałość i skuteczność farbowania wpływają także metale przyspieszające i wspomagające procesy barwienia. Zbyt małe ilości żelaza, cynku i magnezu powodują, że siwe włosy stają się jeszcze trudniejsze do trwałej koloryzacji.

Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet, Londa wprowadza nową linię przeznaczoną do farbowania uporczywie siwych włosów. Specjalny Balsam PRZED Koloryzacją, dołączony do farby, to tajemnica siły i skuteczności nowej linii. Został on opracowany z myślą o odmiennej powierzchni siwych włosów, wymagających odpowiedniego przygotowania, by możliwa była ich trwała koloryzacja. Formuła Balsamu PRZED Koloryzacją pomaga odbudować nierówną powierzchnię siwych włosów. Zastosowany przed farbowaniem, zmiękcza je i powoduje, że barwnik łatwiej wnika do ich wnętrza. Skuteczność działania produktu opiera się nie tylko na odpowiednio wyselekcjonowanych składnikach, ale także na właściwej aplikacji balsamu. Nałożenie go od nasady aż po same końce włosów sprawi, że suche i zniszczone partie włosów staną się znowu gładkie i lepiej wchłoną kolor.

Skuteczność nowej linii potwierdzają przeprowadzone badania konsumenckie. 98% kobiet uznało, że produkty Londa do Uporczywie Siwych Włosów zapewniają trwały kolor ich włosom, a 96% potwierdziło, że nadają one intensywną barwę*. Trwałość i intensywność koloru to czynniki, które
w istotny sposób wpływają na końcowy efekt farbowania siwych włosów, sprawiając, że włosy przez długi czas zachwycają naturalną i głęboką barwą.

Nowe farby Londa do Uporczywie Siwych Włosów dostępne są w dziesięciu naturalnych odcieniach, idealnie pokrywających uporczywie siwe włosy, spośród których każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Brązy, blondy i czerwienie, zachwycą intensywnością koloru, sprawiając, że włosy będą wyglądać pięknie i zdrowo. Po farbowaniu staną się gładkie i przyjemne w dotyku, z łatwością się układając. Kolor pokrywa 100% ich powierzchni i utrzymuje się aż do 6 tygodni!

Zestaw zawiera:


Krem koloryzujący (50 ml) pokrywa siwe włosy w 100% i zapewnia intensywny, głęboki kolor. Krem charakteryzuje się subtelnym zapachem.
Fluid utleniający (50 ml)
Specjalny Balsam PRZED Koloryzacją (10 ml)


Podobne artykuły: