Jeśli twoj mężczyzna lubi być modnie i elegancko ubrany to z pewnością spodobają się mu garnitury Firmy Digel. Protect 3 - w sam raz dla Bonda
Rozmiar: 11204 bajtówModel Protect 3 firmy Digel to potrójna ochrona dla noszącego go mężczyzny. Garnitur uszyto z tkaniny hydrofobowej, która nie wchłania ani wody, ani plam. Dzięki impregnacji włókien plamy nie przywierają do odzieży, a wszystkie ciecze tworzą krople, które spływają po garniturze. Nawet po długim, gorącym dniu w pracy bądź w podróży, garnitur prezentuje się doskonale, ponieważ przez cały czas chroniony jest przed zagnieceniami. Po próbie zmięcia tkanina natychmiast odzyskuje swój pierwotny kształt, a garnitur wygląda jak spod żelazka.Protect 3 chroni również przed promieniowaniem telefonu komórkowego. Kieszeń wykonana ze specjalnego materiału pochłania od 60 do 80 procent fal krótkich, nie obniżając przy tym jakości połączenia.Mężczyzna nowoczesny, którego żywiołem są częste podróże, spotkania i biznes lunche z pewnością doceni wszystkie zalety Protect 3. (marynarka: 488 PLN,spodnie: 230 PLN)


Smartguard - towarzysz w podróży
Rozmiar: 11538 bajtówSzczególne właściwości garniturów Smartguard doceniają mężczyźni aktywni, często podróżujący. Wykonano je z tkaniny, która nie przyjmuje zapachów, zapobiega rozwojowi bakterii, nie mnie się i łatwo utrzymać ją w czystości. Model ten został wzbogacony o technologię nano, która zmienia molekularną fakturę tkaniny, czyniąc ją odporną na plamienie, wytrzymałą na gniecenie, a właściwości te nie maleją nawet po wielu praniach chemicznych. Ponadto garnitury Smartguard są wyposażone w bardzo praktyczny system kieszeni, których rozmiar dostosowany jest do typowych akcesoriów podróżnych. W marynarce znajdują się dodatkowo wzmocnione i zabezpieczone zamkami błyskawicznymi kieszenie na bilet lotniczy z okładką oraz na dokumenty. Kieszonka na telefon komórkowy wyposażona została w specjalną folię, która chroni przed falami elektromagnetycznymi. Prawa kieszeń w spodniach wyposażona jest w ukryty suwak, dzięki czemu na pewno nie wypadną z niej klucze czy drobne monety.(Marynarka: 490 PLN (w prążki), 520 PLN (gładka)Spodnie: 230 (w prążki), 240 PLN (gładkie))


Priomo - włoska elegancja
Rozmiar: 10885 bajtówEkskluzywna linia garniturów z elementami szycia ręcznego to idealna propozycja na elegancki bankiet. Priomo to super miękkie, nowoczesne garnitury uszyte w stylu włoskim. Cechuje je wysoka swoboda noszenia, nie krępują ruchów. Cechy charakterystyczne tej linii to miękkie wkładki i poduszki, wysokiej jakości dodatki, pasek spodni obrobiony na sposób włoski, a zatem wykończony bez stebnowania, kant ręczny AMF w marynarce ze szwem ozdobnym wewnątrz. Optycznym znakiem rozpoznawczym wyrobu tej serii są ściegi zszywające na szwie grzbietowym. Wszystkie garnitury linii Priomo dostarcza się z wysokiej jakości pokrowcem ochronnym.(Garnitur od 915 PLN do 1464 PLN)


Modern Cut - ulubieniec bohemy
Rozmiar: 11748 bajtówMężczyźni młodzi duchem, pragnący podkreślić swoją indywidualność wybierają model Modern Cut. Artyści, dziennikarze i inni przedstawiciele wolnych zawodów doceniają nieco wydłużoną linię marynarki, spodnie bliskie ciału, węższe niż w innych propozycjach marki Digel. Marynarki Modern Cut mają wyższe zapięcia i większe odstępy między guzikami, a także krótkie klapy. Powiew dekadencji, wysmakowana elegancja, pełnia indywidualizmu - tak można określić ów nowoczesny krój garnituru Modern Cut.(Marynarka: 450 PLN, Spodnie: 220 PLN)

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku