Pewnie niejeden raz w ciągu dnia słyszysz z ust swojego dziecka zdanie "Mamo, chcę coś słodkiego!". Z całą pewnością jednak zdajesz sobie sprawę z tego, że batony, chipsy i gazowane sztuczne napoje absolutnie nie są odpowiednie dla Twojej pociechy. Rozwiązaniem problemu przekąskowego wszystkich mam jest sok Essential firmy Ogrody Natury – pyszny i naturalnie słodki, a jednocześnie pełen najczystszego zdrowia, owoc zamknięty w niewielkiej buteleczce.
Soki Essential to smakołyk, którego nic nie jest w stanie przebić. Wyobraź sobie, że bierzesz świeże owoce, dokładnie je przecierasz i umieszczasz w niedużej, lekkiej i poręcznej buteleczce, która zmieści się w kieszeni, a już na pewno – w każdym plecaku. Tym prostym sposobem dajesz swojemu dziecku to, co dla niego najzdrowsze – porcję naturalnych wartości odżywczych niezbędnych do jego prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego. Garść truskawek, jabłko i gruszka, owoc mango, brzoskwina, pół ananasa to zdrowie w naturalnej postaci – w soku Essential jest na wyciągnięcie ręki o każdej porze dnia. Co więcej – soki te nie zawierają żadnych szkodliwych sztucznych dodatków ani konserwantów, których cała masa znajduje się w innych „smakołykach”. Nawet ich słodycz to bogactwo natury – efekt zawartej w owocach fruktozy, która na pewno nie sprawi, że Twój maluch dołączy do sporego grona otyłych i cierpiących z tego powodu dzieci.  

Słodycze i chipsy otaczają nasze dzieci – w reklamach telewizyjnych, w gazetach, na bilbordach, i przede wszystkim – w szkolnych sklepikach. Dając dziecku kieszonkowe możemy z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że wyda je właśnie na nie. Owszem, zaspokoi nimi niewielki głód, lecz co z jego zdrowiem? Jeśli chcesz o nie właściwie zadbać, już od najmłodszych lat ucz swoją pociechę, że nic nie zastąpi porcji zdrowia, jaką dają spożywane regularnie owoce i warzywa. Spraw, by sok Essential Ogrody Natury stał się jego ulubionym smakołykiem – dzięki temu Twoje dziecko będzie zdrowsze, a Ty – na pewno spokojniejsza.

Soki Essential Ogrody Natury – poj.: 125 ml, cena: 8,70 / 3 szt.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma jabłko

Wersja do druku