Kształtujący się obecnie nowy, ogólnoświatowy trend konsumencki to zwiększona dbałość konsumentów o swoje zdrowie, dietę oraz dobre samopoczucie. Rośnie grupa ludzi aktywnych zawodowo, którzy mają coraz mniej czasu na przyrządzanie posiłków, ale jednocześnie przywiązują dużą wagę do smaku i jakości tego, co jedzą.

Polacy potrzebują produktów, które pozwolą im w szybki i łatwy sposób przygotować smaczny i wartościowy posiłek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów latem bieżącego roku Herbapol Lublin S.A wprowadził na rynek pod marką SlimFigura nową kategorię produktu - koktajl dietetyczny SlimFigura Dieta, dla tych którzy chcą odżywiać się racjonalnie, dbają o sylwetkę i dobre samopoczucie.

SlimFigura Dieta wspaniale smakuje, a także jest sycącym połączeniem lnu, białka sojowego i błonnika pokarmowego. Włączając nasz koktajl do codziennej diety dostarczasz organizmowi energię oraz niezbędne witaminy i składniki mineralne. Skład produktu został tak skomponowany, aby zaspokoić głód i ochotę na "coś słodkiego", zapewnić uczucie sytości a jednocześnie kontrolować wagę ciała.


Gęsty koktajl może zastąpić "normalny" posiłek lub być spożywany jako smaczna i zdrowa przekąska. Osoby stosujące diety często borykają się z niedoborem witamin i minerałów (nie dostarczanych w ograniczonym pożywieniu), dodatkowo najczęściej poszukują produktów o niskiej kaloryczności. Nowy produkt Herbapolu oferuje niedużą dawkę kalorii (w koktajlu z 1 saszetki jest ich niewiele ponad 100 kcal), dostarczając jednocześnie odpowiednią dawkę witamin i składników mineralnych. Spożycie jednej porcji SlimFigura Dieta dostarcza  ponad 15% zalecanego dziennego spożycia witamin A, D, E, B2, B12, niacyny, folacyny oraz żelaza.


Główne składniki produktu to: len mielony, błonnik pokarmowy, izolat białka sojowego oraz witaminy i minerały.
Koktajl jest zapakowany w wygodne, pojedyncze saszetki, co pozwala zabrać go ze sobą do pracy, czy na wyjazd. Jest łatwy i szybki do przygotowania. Po prostu zalej kubek gorącą wodą lub mlekiem, mieszaj energicznie i gotowe (aby zapobiec powstawaniu grudek płyn dodawaj porcjami). Możesz go przygotować w czasie krótkiej przerwy w pracy lub kiedy masz po prostu ochotę na coś pysznego.

Nasz koktajl oferowany jest w trzech wersjach smakowych, w zależności od upodobań wybierz wariant dla siebie: truskawka, banan lub wanilia.
Nowy koktajl SlimFigura Dieta jest bardzo dobrze oceniany przez konsumentów oraz w testach sensorycznych. Produkt do kupienia w pojedynczych saszetkach oraz w kartoniku zawierającym 10 saszetek.


Produkt dostępny jest w sklepach zielarskich i spożywczych.
Cena detaliczna za opakowanie ok.2 zł / saszetkę, 21 zł / kartonik.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Actimel Truskawkowy kcal

Wersja do druku