Są takie dni, że czujesz się przygnębiona. Jesienno-zimowa aura działa melancholijnie. Jesteś senna, nerwowa, brak ci energii. Pokonaj zły nastrój sięgając po draże w czekoladzie.
Jesienią i zimą ludzki organizm produkuje większe ilości melatoniny, która odpowiada za nasze przygnębienie i niedospanie. Eksperci podają wiele sposobów walki z przygnębieniem. Wśród najbardziej popularnych wymieniają oni chociażby picie kawy, która dzięki zawartości kofeiny pobudza organizm. Popularne metody na jesienną melancholię to także sen, gimnastyka lub spotkania ze znajomymi.  
Istnieje jednak jeszcze jeden sprawdzony sposób – czekolada i bakalie. Jutrzenka, jako czołowy producent słodkości wszelkiego rodzaju wie, iż  zjedzenie chociażby opakowania draży czy bakalii w czekoladzie zdecydowanie poprawia humor i działa pobudzająco.
Niewielkie kształtem kryją w swym wnętrzu różne niespodzianki. Najczęściej spotyka się draże w postaci orzecha (laskowego, arachidowego lub migdała) zatopionego w czekoladzie.

Orzechy Laskowe, Migdały czy Orzeszki Arachidowe Jutrzenki w połączeniu ze słodyczą czekolady, daje doskonałą harmonię, za którą konsumenci je pokochali.  

Popularne są też draże kryjące w swym środku owoce. Jutrzenka oferuje Rodzynki w czekoladzie i Wiśnie w czekoladzie. Otoczka draży może być biała (draże mleczne Jutrzenka) choć najpopularniejsza jest ciemna czekolada.

Ile odsłon draży, tyle odmiennych wrażeń. Odkrywanie ich smaków to jak poznawanie nie odkrytych jeszcze terenów. Z jednej strony fascynacja nieznanym, z drugiej zaś przyjemność rozkoszowania się tym, co już poznane.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku