Rok szkolny to czas, w którym dzieci aktywnie spędzają każdy dzień. Uczą się, bawią i ciężko pracują. Dni mijają im na poznawaniu świata, odkrywaniu jego tajemnic oraz spotkaniach z kolegami i koleżankami ze szkolnej ławki. Arla Power Cow Milk Shake osłodzi i uprzyjemni im każdą chwilę. Doda energii, by mogły cieszyć się każdym dniem spędzonym w szkole.


Szkolne wyzwania
W szkole dzieci cały swój czas poświęcają nauce i zabawie. Kształtują charaktery, zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Tak wygląda szkolna codzienność każdego młodego człowieka. Poznawanie świata oraz psoty z kolegami
wystawiają poziom energii, nawet tak niespożytej, jaką mają dzieci, na ciężką próbę. Kiedy dziecko opada z sił cała przyjemność z pobytu w szkole zaczyna tracić swój urok. W takich chwilach nie ma nic lepszego niż smaczna i pożywna przekąska.
Arla Power Cow Milk Shake, czyli wyborny napój mleczny, który ugasi pragnienie, dostarczy energii i niezbędnych składników odżywczych, tak potrzebnych
do prawidłowego rozwoju każdego dziecka.


Arla Power Cow Milk Shake – smaczny i pożywny
Napój Arla Cower Pow Milk Shake to pożywny napój mleczny, bogaty w wapń, który jest podstawowym budulcem kości rosnących dzieci. Sprawia, że ich zęby oraz kości są zdrowsze i mocniejsze. Dlatego zdrowy i smaczny Arla Power Milk Shake powinien być w każdym szkolnym plecaku.
Arla Power Cow Milk Shake jest produktem wytworzonym na bazie mleka UHT. Oznacza to, że może być przechowywany również poza lodówką.
Dzięki temu dziecko może zabrać ze sobą swój ulubiony, pożywny napój do szkoły, na spacer, czy wycieczkę lub biwak z klasą. Arla Power Cow Milk Shake zawsze smakuje doskonale.

Dodatkowa zaletą jest łatwość z jaką każdy uczeń może sam przygotować sobie napój. Wystarczy wstrząsnąć Arla Power Cow Milk Shake, przebić wieczko słomką
i już można delektować się piankowym smakiem pysznego napoju.

Dla każdego coś smacznego
Arla Power Cow Milk Shake został stworzony specjalnie dla najmłodszych
w czterech uwielbianych przez dzieci smakach tak, aby każdy mały urwis mógł znaleźć coś dla siebie. Arla Power Cow Milk Shake jest dostępny w czterech wariantach smakowych: waniliowym, truskawkowym, czekoladowym i bananowym.
Wszystkie są lekkie, puszyste i świetnie smakują.

Napój mleczny Arla Power Cow Milk Shake dostępny jest w wygodnych
i poręcznych opakowaniach o pojemności 200ml. Do każdego kubeczka dołączona jest teleskopowa słomka, dzięki której wygodnie można cieszyć się smakiem pysznego, mlecznego napoju.
Cena:
200 ml – 2,69 zł


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Plecaki skórzane

Wersja do druku