Yann Fillioux, mistrz kompozycji Hennessy stworzył luksusową limitowaną edycję dwóch butelek koniaku – HENNESSY DIPTYQUE.

HENNESSYDIPTYQUE jest zaproszeniem do przeżycia wyjątkowych i niezapomnianych doznań, azapewnia je ulubiona przez Yann’a Fillioux’apara koniaków, która została ukryta w specjalnie przygotowanej szkatule. Te dwa niezwykłe koniaki, o niespotykanychnaturach to „Robust Character” oraz „Subtle Strength”. Oba wyrażające obliczeHennessy. Miano tak skomponowanej pary określa wyjątkowa mieszanka eaux-de-vie.

HENNESSYDIPTYQUE jest częścią skarbcaHennessy. Odzwierciedla majestatyczne odczucia i stanowi o fundamentalnychpodstawach, które tworzą oba alkohole.

Propozycja tak zsynchronizowanegozestawienia kontrastów – „krzepkiego charakteru” („Robust Character”) i „subtelnejsiły” („Subtle Strength”) – oraz uzupełniających się temperamentów, dajewyjątkowe możliwości degustacji ich na różne sposoby, co nie zdarzyło się dotychczasw przypadku żadnego innego koniaku.

Koniaki „Robust Character” i „SubtleStrength” są niczym dwaj wirtuozi, grający w jednej orkiestrze, wzajemnieuzupełniający się. Pierwszy z nich posiada zdeterminowaną pewność zdobywcy, ajego fundament stanowi silny temperament i głębia koloru bursztynu. Drugi –„Subtle Strength” – jest delikatny jak aksamit, pełen charakteru i finezji, oświetlistym kolorze i wyjątkowej subtelności.

Obakoniaki porównywane są ze sobą podczas degustacji – w czystej postaci lub, jakto czyni mistrz kiper Yann Fillioux, z dodatkiemminimalnej ilości wody.

Wyjątkowei niespotykane jest także opakowanie HENNESSY DIPTYQUE. Dwie butelki, opojemności 50 cl każda, umieszczone są w okazałej antracytowej szkatule, któraotwiera się niczym wrota do „królestwa smaków”. Wnętrze szkatuły – zwyścielonymi na złoto i różowo ściankami – rozświetlają swoim blaskiembursztynowe tony koniaku.

Aby lepiej zrozumieć definicję HENNESSYDIPTYQUE, Yann Fillioux na etykietach butelek „Subtle Strength” zamieściłsentencję: „Stworzyłem tę kompozycję by podkreślić wielowymiarowość spójną zwielkim dorobkiem Hennessy”, natomiast na „Robust Character”: „W tym przypadku próbowałemujawnić siłę charakteru wielkich koniaków Hennessy”.

HENNESSYDIPTYQUE jest doskonałym pomysłem na prezent dla każdego konesera koniaków.Limitowana edycja dostępna jest jedynie w sieci sklepów bezcłowychmiędzynarodowych lotnisk. W sprzedaży od lipca br.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku