Kosmetyków do pielęgnacji włosów od marki Jantar®, inspirowanych bogactwem natury, nie trzeba nikomu przedstawiać. To właśnie one są opracowywane na bazie bursztynu znanego ze swojego wyjątkowego działania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, marka rozszerza swoje portfolio o dwa, nowe kosmetyki. Obok kultowego, suchego szamponu z esencją bursztynową – Refresh, pojawia się wariant Glamour, w którym dodatkowo znajdziemy emolienty oraz wariant 2in1 Care UV&Color Protect ze skrobią ryżową i formułą absorbującą promienie UV. Już teraz sprawdź, który kosmetyk jest odpowiedzią na potrzeby Twoich włosów.


Jantar® Suchy szampon Glamour

Głównym składnikiem suchego szamponu jest cenna esencja bursztynowa, która posiada silne właściwości wzmacniające i regenerujące. Oprócz niej znajdziemy tu także emolienty, stanowiące zamienniki tradycyjnych silikonów, które pokrywają włosy niewidzialną osłonką, a przy tym je wygładzają i nawilżają bez obciążania, a także skrobię ryżową. W efekcie suchy szampon Glamour przywraca włosom świeżość i blask.

 

Jantar® Suchy szampon 2in1 Care UV&Color Protect

Ten kosmetyk to nowy wymiar ekspresowego odświeżenia włosów. Jest wynikiem połączenia zaawansowanej technologii i skarbów natury, które dodatkowo zapewniają im ochronę. Oprócz esencji bursztynowej, która pielęgnuje, wzmacnia i odżywia znajdziemy tu również nawilżającą skrobię ryżową oraz Crodasorb UV. W efekcie szampon chroni kolor włosów farbowanych i pochłania promienie UV.
 

Jantar® Suchy szampon GLAMOUR: 17,99 zł/ 180 ml

Jantar® Suchy szampon 2in1 Care UV&Color Protect: 17,99 zł/ 180 mlNajczęściej zadawane pytania


Dla kogo przeznaczone są suche szampony Jantar?

Suche szampony Jantar są przeznaczone dla osób, które szukają szybkiego i wygodnego sposobu na odświeżenie włosów bez użycia wody. Są idealne dla osób o różnych typach włosów, w tym tych z tendencją do przetłuszczania się, jak i dla osób o zabieganym trybie życia, które nie zawsze mają czas na codzienne mycie głowy. Mogą być również pomocne w sytuacjach, gdy dostęp do wody jest ograniczony.

Jak stosować suche szampony Jantar?

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy wstrząsnąć pojemnikiem przed użyciem, a następnie spryskać suche włosy z odległości około 20-30 cm, skupiając się na obszarze skóry głowy i korzeniach włosów. Po aplikacji należy odczekać kilka minut, a następnie delikatnie wmasować produkt w skórę głowy palcami lub rozczesać włosy, aby równomiernie rozprowadzić szampon i usunąć nadmiar produktu.

Czy suche szampony Jantar mogą zastąpić tradycyjne mycie włosów?

Suche szampony Jantar są zaprojektowane do tymczasowego odświeżenia włosów i nie powinny być traktowane jako pełny zamiennik tradycyjnego mycia włosów wodą i szamponem. Służą do szybkiego usunięcia nadmiaru sebum i zapewnienia włosom świeżego wyglądu pomiędzy regularnymi myciami, ale regularne mycie głowy jest niezbędne do utrzymania zdrowej skóry głowy i włosów.

Czy stosowanie suchych szamponów Jantar jest bezpieczne dla skóry głowy?

Tak, suche szampony Jantar są formułowane tak, aby były delikatne dla skóry głowy i mogły być bezpiecznie stosowane przez większość osób. Jednak, jak w przypadku każdego produktu kosmetycznego, zaleca się przeprowadzenie testu na małej części skóry przed pierwszym użyciem, szczególnie jeśli masz wrażliwą skórę głowy lub jesteś skłonny do alergii.

Jak często można stosować suche szampony Jantar?

Suche szampony Jantar mogą być stosowane według potrzeb, aby odświeżyć włosy i skórę głowy między tradycyjnymi myciami. Jednak nie zaleca się ich codziennego stosowania, ponieważ może to prowadzić do zablokowania mieszków włosowych i zgromadzenia się resztek produktu na skórze głowy. Idealnie, powinny być używane tylko wtedy, gdy konieczne jest szybkie odświeżenie włosów.


Podobne artykuły:


Wersja do druku