Sylwestrową imprezą hucznie żegnamy stary rok i tanecznym krokiem wchodzimy w nowy. Każda kobieta chce wyglądać tego wieczoru pięknie i wyjątkowo. Dla uzyskania takiego efektu potrzebna jest nie tylko odpowiednia kreacja, lecz również efektowne dodatki do niej, przede wszystkim - biżuteria. Wybór biżuterii sylwestrowej w salonie jubilerskim w Krakowie

Czym kierować się przy wyborze biżuterii na sylwestra?

Biżuteria, zakładana na sylwestrową zabawę, ma podkreślać naszą urodę i harmonijnie komponować się ze strojem. Nie może przy tym sprawiać kłopotów w czasie tańca. Warto pamiętać szczególnie o tym ostatnim aspekcie. Przykładowo: jeżeli zdecydujemy się na rozpuszczone włosy, nie powinnyśmy zakładać długich kolczyków o wymyślnych kształtach - mogą one w trakcie zabawy splątać się z taką fryzurą. Będzie to nie tylko niezwykle kłopotliwe, lecz również bolesne. Wyjątkowe złote i srebrne naszyjniki, które możemy znaleźć na stronie znanego krakowskiego jubilera Łodzińscy: https://lodzinscy.eu/250-naszyjniki powinny mieć odpowiednie zapięcia - uchroni nas to przed ich zagubieniem podczas szaleństw na parkiecie.

Naszyjnik — ważny element sylwestrowej stylizacji

Jednym z najważniejszych dodatków do każdej sylwestrowej kreacji powinien być naszyjnik. Podczas jego dobierania warto przestrzegać kilku reguł:

  • Przy niewielkim dekolcie należy założyć naszyjnik niezbyt długi. Trzeba jednak pamiętać, że biżuteria taka może skracać optycznie szyję - powinna jej więc towarzyszyć fryzura, która zniweluje ten efekt.
  • Jeżeli kreacja ma być mocno wycięta, warto zdecydować się na naszyjnik nieco dłuższy. W połączeniu z takim śmiałym ubiorem, świetnie prezentować się będzie zwłaszcza klasyczna, srebrna biżuteria.
  • Jeżeli nasza kreacja ma być zabudowana, należy zadbać, by jej barwa kontrastowała z kolorem naszyjnika - pozwoli to na lepsze wyeksponowanie tego ostatniego.

Oczywiście należy też pamiętać, że styl naszyjnika musi być dopasowany do naszego ubioru oraz typu urody. Oprócz szykownego wyglądu zależy nam również na atrakcyjnej cenie naszego naszyjnika. W okresie poświątecznym możemy skusić się na promocje i rabaty na biżuterię, którą oferuje jubiler Łodzińscy w swoim sklepie internetowym.

Jaką biżuterię wybrać do sylwestrowej kreacji w 2023 roku?

Jakie kolczyki wybrać na sylwestra 2023?

Również kolczyki powinny pasować do założonej przez nas kreacji. Jeżeli będzie ona utrzymana w stylu klasycznym, dobrym pomysłem może być uzupełnienie jej długimi złotymi kolczykami, lekko opadającymi - podkreślą one szyję oraz uwydatnią elegancję outfitu. Ciekawym wyborem jest powracająca obecnie do łask, a popularna w latach dziewięćdziesiątych, biżuteria w kształcie dużych, owalnych ogniw. Niezwykle efektownie prezentują się zwłaszcza złote kolczyki tego typu. Jeżeli zdecydujemy się na ich założenie, warto dopełnić stylizację również innymi dodatkami, utrzymanymi w podobnej estetyce (na przykład złotym naszyjnikiem lub bransoletką).

Bransoletka na sylwestra — czym kierować się przy jej wyborze?

Według znawców mody najważniejszym czynnikiem, wpływającym na wybór bransoletki, powinien być wygląd ramiączek naszej kreacji:

  • jeżeli są one cienkie (lub gdy nie ma ich wcale), należy zdecydować się na złotą lub srebrną bransoletkę, najlepiej w formie cienkiego łańcuszka;
  • jeżeli ramiączka będą grubsze, kreację warto uzupełnić bransoletką masywniejszą.

Trzeba pamiętać, że biżuteria tego typu powinna być dobrze dopasowana do obwodu nadgarstka - nie zsunie się dzięki temu z ręki w czasie dynamicznego tańca.

Jaki pierścionek założyć na sylwestrową zabawę?

Ważnym elementem każdej sylwestrowej stylizacji jest również pierścionek. Obecnie modne są modele stosunkowo duże, z rzucającym się w oczy kamieniem. Mniej istotny od wielkości jest rodzaj oczka (choć oczywiście dobrym pomysłem jest wybór takiego, które będzie współgrało z kolorem naszej kreacji). Warto też pamiętać, że pierścionek, kupiony na sylwestrowy bal, powinien pasować do elementów naszego codziennego ubioru - dzięki temu można go będzie wykorzystać w trakcie tworzenia stylizacji na inne okazje.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku